Örgü Modelleri AJURLU ÇİMLER TÜRKÇE VİDEOLU ÖRGÜ MODELİ YAPIMI

AJURLU ÇİMLER TÜRKÇE VİDEOLU ÖRGÜ MODELİ YAPIMI

575
ajurlu-cimler-orgu-modeli-yapilisi
ajurlu-cimler-orgu-modeli-yapilisi

Türkçe Videolu Açıklamalı Ajurlu Çimler Örgü Modeli yapılışı bizlere Sevgi hanım tarafından gösterilmiştir.Oldukça hoş bir Örnek olan Ajurlu Çimler Örneği Sarı renk örgü ipi ile oldukça şık olmuş.Her gün yeni bir Örgü Modeli ile bizlere çok güzel Örnekler sunan Sevgi hanıma bir kez daha teşekkür ederiz.

Ajurlu Çimler Örgü deseni sizlere tanıdık gelebilir. Daha önce paylaştığım Ajurlu Çim Örneği Yeşil ile Mavi arasında olan güzel bir renk ile örülmüş. İsterseniz bu modele de buradan ulaşabilirsiniz.

Bu örneğe çok benzeyen biraz daha farklı bir Örgü modeli görmek isterseniz yine Adını çimenlerden alan Çim Bahçesi Örneğine buradan Türkçe açıklamalı videolu olarak görebilirsiniz.

Bugün sizler için neler paylaşmışım şöyle bir Göz atalım.Ajurlu Toplamalı Örgü modeli olan krem renk örgü ip ile örülen Küçük örnekli zarif bir Örgü modeli.

2 Renk örgü ipi ile örülen Çok değişik Örgü modeli sevenler için Arnavut Kaldırımı Örgü Modeli görünüşü ile sanki Tığla örülmüş gibi görünüyor.Küçük delikleri olan çok şirin bir örnek.

3 Renkli Yıldız Kümeleri Örneği adı da kendi gibi değişik olan güzel Bebek örgüleri,Patik ve Bereler için uygun örnek arayanlar bakabilirler.
Ajurlu Çimler Örgü Modeli Video

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz