ajurlu-alev-orgu-ornek-anlatimi


TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI AJURLU ALEV ÖRNEĞİ


El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler

Arzu Sepetinin sahibesi Arzu hanımın Örgü Videolarından Bugün Ajurlu Alev Örgü Modeli Nasıl Örülür? Türkçe anlatımlı Örgü Videosu ile öğreneceğiz.

Arzu hanım her zaman ki gibi tüm detayları ile Örnek nasıl örülür? hem anlatmış hem göstermiş.Sizlerin de bildiği gibi sizler ile sık,sık Anlatımlı Örgü Videoları Paylaşıyorum.

Güzel ve Yeni İğne örnekleri için Arzu hanımın paylaştıkları Örnek anlatan Videolar ile bizlerde en değişik ve güzel Örgüleri Arzu hanım sayesinde nasıl örüldüğünü Videoları izleyerek,Örnek çıkararak öğreniyoruz.

En son dün sizler için Türkçe anlatımlı Patik Örme Videosu olan Yamalı Örgü Patik Örneğinin videosunu paylaşmıştım. Patik örmek için Örnek arayanlar,özellikle kolay Örgü Patik Modelleri arayan hanımlara tavsiye ederim.

Yabancı anlatımlı Örgü Videolarını da paylaşıyor ve ne kadar yabancı olsa da detaylı Örnek anlatımlı videolar paylaşmaya gayret ediyorum.Haraşo Yelpaze Örneği bu güzel Örgü videolarından.

Şal Örneği Videoları isterseniz sizlere Tığ İşi Binbir gece Şal Örneğini öneririm.Bu Örnekte bizlere Arzu hanım tarafından paylaşıldı ve Türkçe Şal Örnek anlatımlı Videolardan.

Benim çok beğendiğim 2015 yılının en kolay örnekleri arasından seçtiğim Kolay Atkı Modeli isteyenlere mutlaka bakmalarını önerdiğim ip çekmeli Örgü şişleri ile örülen Örnek.

ajurlu-alev-orgu-ornek-anlatimi
ajurlu-alev-orgu-ornek-anlatimi

Türkçe Videolu Ajurlu Alev Örneği Videosu İzle

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI AJURLU ALEV ÖRNEĞİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir