Örgü Modelleri TÜRKÇE VİDEOLU ANLATILAN YAMALI ÖRGÜ PATİK ÖRNEĞİ

TÜRKÇE VİDEOLU ANLATILAN YAMALI ÖRGÜ PATİK ÖRNEĞİ

482
turkce-videolu-yamali-kadin-patik-ornegi-yapimi

Arzu hanımdan Türkçe Videolu Anlatımlı Yamalı Örgü Bayan Patik Anlatımı.Labirent şeklinde örülen oldukça kolay ve kullanışlı Kışlık ayağınızı ısıtacak Örgü şişleri iğne ile örülen Patik Örneği.

Arzu hanım bizler ile paylaştığı Örme Bayan Patik her zaman ki gibi çok detaylı ve anlaşılır bir şekilde Videoyla Nasıl Patik Örülür? anlatmış.

Patikler Bölümüne baktığınızda Resimli açıklamalı ve Videolu Patik örülüşü el işlerini görebilirsiniz.Eğer Örgü Bebek Patiği isterseniz yine Arzu hanımın anlatımını yaptığı Bebek Patiklerine buradan bakabilirsiniz.

Geçen gün sizinle paylaştığım Kolay Patik modeline bakmak isterseniz yine Türkçe Patik Örmeyi Öğretici Videoyu izleyebilirsiniz.

Tığla Patik Nasıl Örülür Modelleri arasında sizler için seçtiğim Motifli Patik Modeline de buradan ulaşabilirsiniz.

Arzu hanımın bizlere Bugün Öğrettiği Yamalı Patik Modeli düz bir şekilde Haraşo örneği ile aynı bir Labirent Patik gibi örülmüş.Burada Patik nasıl dikiliyor videonun sonunda net olarak görebilirsiniz.

Videolu Patik Örneği çıkarmayı öğreten Arzu hanıma huzurlarınızda Emekleri için teşekkür ettikten sonra buyrun bu güzel ve çok kolay Patik yapımını izleyebiliriz.

turkce-videolu-yamali-kadin-patik-ornegi-yapimi
turkce-videolu-yamali-kadin-patik-ornegi-yapimi

Türkçe Anlatımlı Patik Nasıl Örülür İzle

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz