YELEK ÖRMEK İÇİN ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLIyelek-ormek-icin-ornek


Örgü Yelek Modelleri ve Örnekleri-Yelek örmek için Örgü Modeli arayan hanımlara zigzag yolu örgü modeli Videolu anlatımlı olarak izler ve örneğini çıkararak çok güzel Örgü Yelekler örebilirsiniz.

yelek-ormek-icin-ornek
yelek-ormek-icin-ornek

Örgü iğneleri ile Yelek Örmek isteyenler için çok güzel Yelek Örneği modeller var bunlardan bazılarını sizlere buradan gösterebilirim.

Bebekler İçin Örgü Yelek modellerinden en güzel örnek olan Yelpaze Çiçeği Örgü Deseni modeli Kız çocuk Yelekleri için çok şık olur.

Yine çocuklar ya da bebekler için örülecek Kazak,Bere,Hırka,Süveter ve Yelek örneği olarak çok şirin bir örnek olan Köstebek Dişi Örgü Modeli harika olur.

Türkçe Örgü Videolarından da İp Dolamalı Örgü Modeli çok basit ve çok güzel duyuyor. Takipçilerim bu örneğe Burgu Makarna Örneği ve Burgu Örgü Modeli adını da yakıştırıyor.

Zigzag Yolu Örgü Deseni ile Yelek dışında Atkı ve Örgü Boyunluk örülür. Kazak ve Hırka örneği olarak ta düşünebiliriz.

Örgü Yelek Modellerini Tığ işi olarak örmeyi düşünenler için sitemde en çok paylaşılan örneklerden olan Tığla Giysi Örneği adlı sayfamıza bakabilirsiniz.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir