Örgü Modelleri VİDEOLU ANLATIMLI ÖRGÜ ŞİŞİ DALGALI ZİGZAG MODELİ ÖRNEK

VİDEOLU ANLATIMLI ÖRGÜ ŞİŞİ DALGALI ZİGZAG MODELİ ÖRNEK

1881
orgu-sisleri-dalgali-zigzag-modeli-ornegi

Örgü Örme Videoları-Zig zag Örneği-Videolu anlatımlı Dalgalı Zigzag Modeli Örnek.Örgü şişleri ile örülen

orgu-sisleri-dalgali-zigzag-modeli-ornegi
orgu-sisleri-dalgali-zigzag-modeli-ornegi

bakıldığında Tığ işi gibi görünen özellikle Yelek,Hırka ve Kazak başlangıcındaki Lastik bölümlerinin Fantezi olmasını isteyen hanımlara tavsiye değişik Örgü Örneği.

Sitemde sizler için paylaştığım birbirinden değişik Hem Tığ ,Hem Örgü İğneleri ile örülen Zig zag Modeli örnekleri El işleri menüsünde görebilirsiniz. Adı Dalgalı Zigzag Örgü Deseni olarak bilinen bu örnek ile Örgü şişi ile Şaş hatta Koltuklar ve yatak için Örtü bile örülür.

Bu örneği isterseniz tek renk iple örün ancak sizinde gördüğünüz gibi her sırada bir renk ile örüldüğünde Örnek gerçekten hem kendini gösteriyor hem de çok şık oluyor.Değişik Örgü Videoları,Farklı Örgü Modelleri isteyenlerin bu örneği çok beğeneceğini düşünüyorum.

Gelelim sitemdeki diğer adı Zigzag Örgüsü olan Tığ işi ve Örgü Şişi ile örülen Kolay Örgü Modellerine.Benim Baza üzerine örtü olarak çok yakışacağını düşündüğüm Zincirli Zigzag Örneği Tığ işi Örgü Videoları ve Resimli anlatımlı Tığ işi Örnekler isteyenlere önerim.

Yine Tığ kullanarak örülen Örgüleri sevenler için Trabzanlı Zigzag Örneği beğenlilen ve en çok paylaşılan Facebook ve nette çok paylaşılan ve tercih edilen örneklerden seçtim.Örnek Videolu ve Resimli açıklamalı Tığ işi örneği

Çeşitli isimleri olan ve benim sitemde hem yabancıların Zigzag Modeli dediği hem Türklerin Cilveli Lastik Modeli diye bildiği ve Türkçe Videolu anlatılan örneği buradan görebilirsiniz.

Eğer bu sayfada ki Örgü Videosundaki Örnek anlatımını beğendiyseniz aynı yabancı hanımın Örnek çıkarmak için çektiği diğer bir Video olan Örgü şişleriyle örgü Sıralı Tomurcuk Örneğine buradan bakabilirsiniz.

Videolu Dalgalı Zigzag Modeli Örgü Videosu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz