Örgü Modelleri VİDEOLU ANLATIMLI SIRALI TOMURCUK ÖRNEK MODELİ

VİDEOLU ANLATIMLI SIRALI TOMURCUK ÖRNEK MODELİ

386
videolu-anlatimli-iki-renkli-sirali-tomurcuk-modeli

Videolu Örgüler-Sizlere yine çok güzel görünen örmesi kolay ve çabuk örülen Videolu anlatımlı İki Renkli Sıralı Tomurcuk modeli örgü örneği yapılışını öğreten bir Örgü Videosu göstermek istiyorum. Anlaşılır örnek çıkarmanın kolay olduğu Örgü örneği öğreten Videolardan olan güzel bir örnek ile beraberiz.

Yelek örmek için benden Videolu anlatılan Örgü Bayan Yeleği örneği isteyen hanımlara eğer iki renk ile örmek isterlerse bu güzel örneği tavsiye ediyorum. Hayır ben tek renk ip ile Kadın Yeleği öreceğim derseniz işte o zaman Sıralı Örnek modeli adındaki diğer bir örneğe buradan bakabilirsiniz.

Tek renkli iple örülen Örgü Desenleri isteyen arkadaşlara en son sizler için dün paylaştığım Örnek öğreten videosu ile Baklavalı Kelebek Örneğini düşünebilirsiniz.

Bugün sizler ile paylaştığım bu güzel Örneği benden daha önce Nazarca Facebook sayfamdan mesajla isteyen Kibar hanım da istemişti. Bu güzel Örgü modeli ile çocuk kazağı öreceğini ama örneğin Videolu açıklamasını aradığını bulamadığını yazmıştı.Böylece bu örneği görünce sizler ile paylaşmak istedim.

Nazarca Örgüler bölümünde ve El işleri yazan menülere baktığınızda aradığınız her örgü modelinin Türkçe ve yabancı anlatılan Örnek öğretici Örgü Öğreten videoları izleyebilirsiniz.

Siz daha fazlasını menülerde baktığınızda görebilirsiniz ancak yine 2 renkle örülen başka bir Tomurcuk Örgü Modeli adında olan Türkçe Videolu Anlatımlı Tomurcuk Örneğine buradan bakabilirsiniz.

videolu-anlatimli-iki-renkli-sirali-tomurcuk-modeli
videolu-anlatimli-iki-renkli-sirali-tomurcuk-modeli

Video auf, wie man die zweifarbige Masche stricken

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz