Örgü Modelleri İNGİLİZ LASTİK ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU YAPIMI

İNGİLİZ LASTİK ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU YAPIMI

16491
ingiliz-lastik-orgu-modeli-yapilisi
ingiliz-lastik-orgu-modeli-yapilisi

Değişik Lastik Örgü Modelleri-Merhaba Örgü sever Arkadaşlar. Bugün bana da çok farklı gelen Adı İngiliz Örgü Lastik Modeli olan değişik şekilde örülen Örgü başlangıçlarında çok kullandığımız bir örneği öğreneceğiz. Videolu anlatımlı İngiliz Lastik Örneği (English knitting gum).

Lastik Örgüler en sık Örgü Kazak,Hırka,Yelek gibi modellerin Bel,Yaka ve Kol ağızlarında kullanılıyor.Güzel ve

ingiliz-lastik-ornegi
ingiliz-lastik-ornegi

esneyen bir Örnek ile yapıldığında bu örgüleri daha uzun süre rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Eğer Faklı Örgü başlangıcı modelleri istiyorsanız sizlere Yen veya hiç görmediğiniz ilginç Örgü Lastik modellerini daha önce paylaştığım modellerden seçerek buradan da ulaştırmak istiyorum.

İlk olarak Hem Tığ yardımı hem Örgü şişleri kullanarak örülen Tığ ve Şile Lastik Örgü Modeline bakmanızı öneriyorum.Örneği etek kısımlarında kalan bölümü modelli olduğu için özellikle Bebek Örgüleri ve Örgü Yelekler için çok yakışacak bir model.

İki Renkli Lastik Örgü modeli istekleri üzerine paylaştığım burada bulunan Lastik örneği düşündüğünüz gibi bir farklı renk ip ile Haraşo bir farklı renk ip ile Düz şeklinde örülmemiş.Aksine burada Renk örgünün içine enine olacak şekilde yerleştirilmiş.Biliyorum biraz karışık anlattım :) en iyisi siz örneğe buradan bakınız.

Örgü Bere için Örnek arayışında olan hanımlara Hem kendi başlı başına bir örnek olan hemde Fantezi Lastik örgü modelleri sevenler için Cilveli Lastik Örgü Modelini tavsiye edeceğim.

ingiliz-lastik-orgu-modeli-yapilisi
ingiliz-lastik-orgu-modeli-yapilisi

Daha bir çok Örgü Lastik Nasıl Örülür modellerini Örgü Videoları olan bölüme bakarak görebilirsiniz. Sizlere son olarak Bugün paylaşılan Örnekleri tanıtayım. Zigzag Döngüler Örgü Modeli yapımı Videolu olarak gösteriliyor ve gerçekten gördüğüm en güzel Mavi renkli ilgi çeken örnek diyebilirim.

Tunus işi seven ve ören hanımlarında gönlünü aldıktan sonra alttaki Videoyu izleyerek Bugünün örneği İngiliz Lastik Örgü Deseninin videosunu izleyebilirsiniz.Tunus İşi Ters Örgü modeli her zaman ki gibi video ile gösterilmiş ve çok keyif verici bir şekilde örülen bir modeldir.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz