El İşleri TUNUS İŞİ TERS ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMLI

TUNUS İŞİ TERS ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMLI

1990
tunus-isi-ters-orgu-modeli-yapilisi
tunus-isi-ters-orgu-modeli-yapilisi

Tunus İşi Örgü Videoları İzle-Anlaşılır Tunus İşi Örnekler arasından size Çok Güzel Tunus Örgü Deseni Göstermek istiyorum.Videolu anlatımlı Ters Tunus Örgü Tekniği ile neler örülmez ki?Afgan Örgü Modelleri ile örülen Tunus İşi Bebek Örgü Modellerine burada bulunan Sayfadan bakabilirsiniz.

Yeni Tunus Örnekleri için El işleri bölümüne süreli Yeni Örnekler ekliyorum.Bana gelen istekler üzerine sizlere Bugün benimde paylaşmaktan keyif aldım.

Örgü Şişi İle Örülen Bebek Battaniyesi Modelleri ve sayfada Türkçe Videolu anlatımlı Tavşan Dişi Battaniye örneğine bakabilirsiniz.

Örgüden Bikini Modelleri size nasıl gelir bilmiyorum ama en azından güneşlenirken veya Üzerine Tığ işi Örgü Pareo  ya da Örgü Dantel Tığ İşi Sahil Elbiseleri ile harika durabilir.

Tığ işi Örgü Bikini Örnekleri için size fikir verebilecek tam 55 tane Örgü işi Bikinilere buradan bakınız lütfen.

Örgü şişleri ile yapılan Battaniye,Örtü ve Karyola Koltuk örtüsü için uygun Örnekler isteyen bayanlar Sevgi hanımdan Türkçe Videolu Zizgaglı Örnek yapılışına bakabilirler.

tunus-isi-ters-orgu-modeli-yapilisi
tunus-isi-ters-orgu-modeli-yapilisi

Son olarak çok büyük Beğeni ve paylaşım alan Bahar Dalı Örgü Modeli mutlaka bakmanız gereken en güzel Örgü Modelleri arasında sayabileceğim şık bir Örgü Örneği.
Videolu Anlatımlı  Ters Örgü Tunus İşi Modelini buradan izleyebilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz