bahar-dali-orgu-modeli-yapilisi

TÜRKÇE VİDEOLU BAHAR DALI ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI İZLE


El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler

Beyaz İple Örülen Örgü Modeli-Türkçe Videolu açıklamalı Küçük ajur desenli Bahar Dalı Örgü Modeli oldukça zarif bir örnek. Videoyu izleyerek Türkçe olduğu için acemi yeni örgü örmeye başlayan bayanlar dahi bu örneği rahatlıkla çıkarabilirler.

Sevgi hanım yine en güzel Örgü Modelleri arasından bizlere harika bir örnek sunmuş kendisinin eline,yüreğine sağlık

bahar-dali-orgu-modeli-yapilisi
bahar-dali-orgu-modeli-yapilisi

Kolay Örgüler isteyen hanımlara ayrıca burada bulunan Eğik Döngüler Örgü Modeli nasıl örülüyor buradan bakabilirler.Gri renk iple örülen örmesi zevkli ve şık bir örnek deseni.

Sevgi hanım geçen gün bize uzun zamandır Türkçe anlatımlı videosunu aradığım çok harika bir örgü olan Ters Başak Örgü modeli nasıl örülür? güzel bir video ile göstermiş. İsterseniz buradan tıklayarak bakabilirsiniz.

Tığ işi Örgüler arayan hanımlara da burada olan tam 32 Tane Örgü Tunus İşi Bebek Yelekleri ve en güzel Tunus işi Türkçe videolu nasıl örülür anlatımlı çalışmaya buradan lütfen.

Tığ işi dediğimizde aklımıza ilk gelen Örgü Lifler. Bende Yaz geliyor diye Çeyizlik Örgü Lif Modelleri görebileceğiniz Yuvarlak lif modelleri ve Örme Lahana Lif Modeli Türkçe videolu olarak burada paylaştım.Bu sayfada ayrıca Tam 70 Tane Yuvarlak Lif Modeli Resimleri görebilirsiniz.

Videolu Türkçe Açıklamalı Bahar Dalı Örneği İzle

FLORES ORIENTALES

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

10 thoughts to “TÜRKÇE VİDEOLU BAHAR DALI ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI İZLE”

  1. SARMAŞIK MODELİ ÇOK HOŞUMA GİTTİ..YAZLIK MERSERİZE İPLER İLE ÇOK GÜZEL BLUZLAR OLABİLİR…TEŞEKKÜRLER….

  2. Ben örgü hastası biriyim tesadüfen sayfanızı gödüm. Ok beğendim sizden eminim çok daha güzel model öğreneceğim selamlar

      1. Bir sorum olacak elimde az sayıda olan bir ip var angora tipi tüylü ince bir ip 38 beden olan kendime bir şey örmek istiyorum o ipten. Yelek olabilir mesela. Fazla ip gitmeyen bir model önerebilir misin. Bu örneğe ip çok mu gidiyor mesela?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir