FISTIK ÇİÇEKLİ AJURLU ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU
fistik-ciekli-ajurlu-ogu-modeli-yapilisi

FISTIK ÇİÇEKLİ AJURLU ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU


Türkçe Videolu Açıklamalı Fıstık Çiçekli Ajurlu Örgü Modeli Yapılışı.Bu örneği görür görmez çok beğendim.Sevgi hanımdan bizlere sunulan Fıstıklı Ajur Örgü Modeli ile Bayan örgüleri için ne isterseniz örebilirsiniz. Benden sık,sık Örgü şişleri ile örülen Etol,Örgü Yazlık bayan yelek örneği ve Şal örneği isteyen bütün hanımlara bu güzel modele buradan bakmalarını öneririm.

Bugün bize Hem Sevgi hanım hem Arzu hanım inanılmaz güzel Örgü desenleri videoları paylaşmışlar.Her ikisinden de razı olsun Bugün onlar sayesinde bu güzel Modelleri sizlere de gösterme şansım oldu.Arzu hanımın paylaştığı modeli görmediyseniz buyurun  3 Boyutlu 2 Renkli Örgü şişleri ile örülen Örgü Modeli.

fistik-ciekli-ajurlu-ogu-modeli-yapilisi
fistik-ciekli-ajurlu-ogu-modeli-yapilisi

Tabi başka güzel örgülerde paylaştım.Delikli Yan Döngüler Örneği kare şeklinde Delikli kıllı iple örülmüş file desenli örgüler isteyenlerin de çok beğeneceği yeni örgü modeli.

Ajurlu Fıstık Çiçekli Örneği Sevgi hanım bütün Örgü Modeli Videolarında olduğu gibi çok anlaşılır örmüş.Acemi olan ama Örgü seven bayanlar da bu yeni örgüleri rahatlıkla örebilirler.

Fıstık Ajurlu Çiçek desenli Örgü şişleri ile örülen Örgü Modeli Video izle

This Post Has 3 Comments

Bir cevap yazın