Menü Kapat

ters-basak-orgu-modeli-yapilisi

TERS BAŞAK ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU (YILAN KAFESİ) YAPILIŞISevgi hanım çok uzun zamandır Türkçe olarak videolu öğretilen Yılan Kafesi Örgü Modelinin Türkçe Videolu olarak bizlere Ters Başak Örgü Modeli olarak paylaşmış.

Ters Başak Örneği diğer adları Yılan Kemiği Örgü modeli ve Benim sitemde de Yılan Kafesi Örgü modeli

ters-basak-orgu-modeli-yapilisi
ters-basak-orgu-modeli-yapilisi

olarak yabancı anlatımlı videosu vardı.Bu örneği Türkçe olarak isteyen bir çok hanım vardı tesadüf bu Sevgi hanım bu örnek üzerine çok güzel bir Örgü Videosu paylaşmış.

Ters Başak Örgü Yapılışı detaylı örgü videosu ile artık öğrenmek isteyen her kes bu örneği öğrenebilir.Örgü şişleri ile örülen eski annelerimizin ,ninelerimizin ördüğü Klasik örgü modelleri kadar Yeni Çıkan Örgü Modellerini sitemizde görebilirsiniz.

Bir Kafesli örgü modeli daha göstermek isterim. Burada tıklayarak görebileceğiniz Kafesli Küpler Örgü Modeli nasıl yapılır Türkçe Videolu örnek yapılışı olarak izleyebilirsiniz.

Bugün Çeyizi için Örgü lif arayan hanımlara,genç kızlara çok güzel görünen Türkçe Videolu anlatımlı Yuvarlak Lahana Lif Modeli Yapılışı ve tam 70 tane en güzel Yuvarlak Lif Modelleri görebileceğiniz bir sayfa hazırladım. Buradan sayfadaki Hediyelik Lif Modellerine bakabilirsiniz.

Ajur Örgü Modelleri paylaşmaya ve Yaz için yeni örnekler,yeni örgü modelleri sunmaya devam ediyoruz. En son sizlere Ajurlu Laleler Örneği nasıl yapılır? Türkçe video ile burada ki sayfada göstermiştik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir