yilan-kafesi-orgu-modeli


VİDEOLU ANLATIMLI YILAN KAFESİ ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI

Sizler için çok şık yeni bir Videolu Anlatımlı Yılan Kafesi Örgü Modeli Örneğini tanıtmak istiyorum.Kendiniz veya yakınız için Örgü Yelek,Örgü Kazak veya Hırka isterseniz Örgü Atkı bile bu örnek ile örebilirsiniz.

Örnek yapılışı biraz detaylı olsa da güzel Örgü Modelleri isteyenlerin tercih edeceği çok zarif bir örnek.Bu örneği

Ören hanımın daha önce ki ördüğü model olan 3 Çekmeli Örgü Modeline de bakmak isterseniz buradan ona da bakabilirsiniz.

İki renkli Örgüler için Örnekler arayan hanımlara da tavsiyem son paylaştıklarım dan Arzu hanımın Türkçe Örgü Videoların da Paraşüt Örneği veya Tığla örülen Sevimli Örnekler arasından Cimcime Örgü Modelini düşünebilirsiniz.Bu Örnek Tunus işi İki renkli örneklerdendir.

Güzel Örgü Örnekleri görmek isterseniz lütfen biraz vakit ayırarak El işleri ve videolu Örgü Modelleri göreceğiniz Örgü Videoları Bölümlerine bakmayı unutmayın.

Yılan Örgü Modeli adlı harika bir farklı ama çok kolay ve şık bir örneğe de buradan bakabilirsiniz.

Knitting Spike Trellis Stitch-Yani Yılan Kafesi Örgü Modelinin Videosunu Altta izleyerek Örneği nasıl örülür? öğrenerek öre bilirsiniz.

yilan-kafesi-orgu-modeli
yilan-kafesi-orgu-modeli
yilan-kafesi-orgu
yilan-kafesi-orgu

Yılan Kafesi Örgü Örneği

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

7 thoughts to “VİDEOLU ANLATIMLI YILAN KAFESİ ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI”

  1. sitenizi çok beğeniyorum. çok güzel modeller öğrendim teşekkürler. devamı dileğiyle sevgiler.

  2. çok teşekkürler inanın sizde çok şey öğrendik paylaşımlarınız hepsi harika …sizde harikasınız………..tekrar çok teşekkürler…..aysel……….

  3. Merhaba yayinlarinizi severek takip ediyorum bir şey sormak istiyorum Selanik örgüsünü gosterirmisiniz yapilisini türkçe olarak anlatirsaniz memnun olurum şimdiden teşekkürler

    1. Tabi Gülay hanımcım en kısa sürede Selanik Örgü Modelini sizler için paylaşacağım.Ayrıca buradan yorum yazdığınız için çok teşekkürler. Genelde burada yorum yazmak insanlara zor geliyor. Fakat burada yazılan yorumlar sitem için çok değerli olduğunu bilmenizi isterim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir