El İşleri MİNİK LALELER ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ÖRNEK

MİNİK LALELER ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ÖRNEK

1895
minik-laleli-orgu-deseni-videosu-izle
minik-laleli-orgu-deseni-videosu-izle

Minik Laleler Örgü Modeli yapılışı bizlere Sevgi hanımdan Türkçe Örnek anlatımlı Videolu tarifi olarak sunulmuştur.Yeni videolu Örgü Modelleri isteklerini her gün sitemizde aradığınız Yeni Örgü Örnekleri şeklinde

görebilir ve Yeni modeller öğrenerek en şık örgü modellerini sizler örebilirsiniz.

Tabi bu tarifler sadece Örgü Örnekleri şeklinde paylaşılmıyor.Aynı zamanda her Mevsime uygun Örgü modelleri ile doğru örnekleri doğru zamanda paylaşmaya da çalışıyoruz. Tığ işi,Dantel,Örgü Lifler,Geri dönüşüm el işi ile yapılan Örgü Sepetler gibi bir çok Projeye sitemizde yer veriyoruz.

Örnek olarak bir saat kadar önce size bu sayfada bulunan Plastik Kova Dekorasyonu nasıl Sakallı iple Sepet Yapılır? çalışmasına bugün yer verdim.

Örgü modeli istekleri yapan Hanım Arkadaşların çok beğendiği Sıralı Fıstık Örneği mutlaka görmeniz gereken en güzel örgü desenlerinden.

Bu örnek hem yazlık örgüler hem kışlık ve mevsimli örgü giysiler için kullanılır.Hatta Sıralı Fıstık Örgü modeli ile Şişle örülen Etol,Bebek Battaniyesi,Şal ve çok güzel Örgü El işleri yapılır.

Dikkat: Bu arada sizlere Sitemde olan beğeneceğinizi düşündüğüm El işlerinden örnekler de göstermek istiyorum.

Altta galeride bulunan El işlerinin bazıları Türkçe Videolu Anlatımlı,Bazıları sadece Model olarak fikir vermesi için paylaşıldı.

Resimlere tıkladığınızda lütfen sayfa altından yorum yazarak örneğin Videosu varsa paylaşmam için ricada bulunun size hemen sayfa linkini ulaştırayım.Minik Laleler örgü modeli yapılışı sayfanın altında videoyu izleyebilirsiniz.

minik-laleli-orgu-deseni-videosu-izle
minik-laleli-orgu-deseni-videosu-izle

Lütfen beğendiğiniz Modelleri paylaşarak ve yorum yazarak desteklerinizi esirgemeyiniz.

Resimlere tıkladığınızda daha büyük olarak modelleri görebilirsiniz.

minik-laleler-orgu-modeli-yapilisi-izle
minik-laleler-orgu-modeli-yapilisi-izle
minik-kalpler-ornegi
minik-kalpler-ornegi

Minik Kalpler Yapılışı Videolu Örnek Anlatımı İzle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz