lale-bahcesi-orgu-modeli

LALE BAHÇESİ ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPIMI


El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler

Çiçek desenli Örgü Modelleri- Türkçe Videolu Lale Bahçesi Örgü Modeli Yapımı- Videolu Lale örneği Türkçe olarak bu örneğin nasıl örüldüğünü görebilirsiniz. Adını çiçeklerden alan değişik güzel Örnekleri sizler için severek

lale-bahcesi-orgu-modeli
lale-bahcesi-orgu-modeli

paylaşıyorum.

Pembe renk iple örülmüş olan Lale bahçesi örgü desenini isterseniz kendiniz bazı yerlerinde değişiklikler yaparak ortaya farklı örnekler çıkarabilirsiniz.

Bazı Örgü Modelleri tek veya iki renk ip ile örüldüğünde çok değişebiliyor. Örnek olarak Renkli Bambu Örneği tek renk ile örüldüğünde çok farklı bir kaç renk iple ne kadar fark ettiğini burada görebilirsiniz.

Ben iri desenli örgü modellerini Bebek ya da çocuklar için örgü giysilerde daha çok Elbise ve hırka gibi modellere yakıştırıyorum. Küçük örnekli, Jakarlı veya Dalgalar Örgü modeli gibi modelleri küçük giysilerde beğeniyorum.

Laleler Örgü Modeli Örgü iğneleri ile örülüyor ama tığla örülen Tığ İşi Lale örneği de çok güzel. Özellikle Örgü Lif ya da El bezi gibi örgüler için.

Sevgili Anne işleri bize Lale Örneği nasıl örülür Türkçe Örgü videosu ile altta örneği göstermiş. Buyrun keyifli örgüler

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “LALE BAHÇESİ ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPIMI”

  1. Merhaba, paylaşımlarınız harika. Sizden bir şey rica edebilir miyim? Yaptıklarınızın fotoğraf boyutlarını daha büyük tutabilir misiniz? Videoda anlıyoruz da fotoğraf da önemli. Kolaylıklar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir