RENKLİ BAMBU ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI

RENKLİ BAMBU ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI


Türkçe Anlatımlı Videolu Örgü Modelleri- Renkli Bambu Örgü Modeli Yapılışı- Türkçe açıklamalı İki renk ile örülen

renkli-bambu-orgu-modeli
renkli-bambu-orgu-modeli

Bambu Örneği nasıl yapılır? detaylı uygulamalı örgü örme ve örnek çıkarma videosu

Bambu örneğinin 2 renk ip ile örmek isteyenler burada bu örneği renkli olduğunda nasıl durduğunu öğrenebilirler. Eğer örneği bilmiyorsanız da bu örgü örmeyi öğreten Türkçe Video ile kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Değişik Bambu örgü Modelleri içinden Oluklu Bambu Örneği ve Yan Bambu Örgü deseni nasıl örülüyor buradan görebilirsiniz. Bambu Örgü Modeli gördüğünüz gibi 4 farklı şekillerde örgü deseni şeklinde olabiliyor.

Son paylaştığım örneklere şöyle bir bakalım. Yalancı Selanik Örneği örgü işine yen,yeni başlayan ve örnek öğrenmeyi isteye hanımlar için kolay ve Türkçe olarak anlatımlı.

Yazın giyilecek giysiler için Örgü Modelleri hazırlığını şimdiden yapmak isteyen Yaz Örgülerinden Ajurlu Üçgenler Yelek,Süveter ve Şal örneği olabilir.

Renkli Dalgalar örneği aynı Deniz Dalgası Örgü modeli görünümün de ancak bu örneğe Türkan Şorayın Kirpiği örneği diyen dahi oldu ancak o değil.

This Post Has 7 Comments

 1. gonul aydın

  Uye olmayi basaramadim ama gercekten cok guzel elinize saglik .iyi gunler dilerim.

  1. Sevgili Gönül hanım üyeliği güvenlik nedeni ile kapatmak durumunda kaldım aksi halde çok fazla spam üye oluyordu Güzel yorumunuz için minnettarım,teşekkürler.

 2. Ayse

  Örgü modelleriniz çok güzel kolay gibi görünüyor ellerinizesağlık

 3. Ayse

  İplerin markaları nedir çokgüzel modeller ellerinize sağlık

Bir cevap yazın