Menü Kapat

bambu-ornegi

TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI BAMBU ÖRGÜ DESENİ YAPILIŞIArzu hanımdan Videolu Örgü Modelleri arasında Yelek Örmek için e çok kullanılan Örnek olan Türkçe Anlatımlı Bambu Örgü Modelinin nasıl yapıldığını buradan Türkçe olarak anlatılan örneğin yapılışını izleyerek öğrenebilirsiniz.

Sizler için bu örneğin hem yabancı hem Türkçe anlatımlı iki ayrı videosunu paylaşacağım Siz hangi videoyu

bambu-ornegi
bambu-ornegi

isterseniz onu izleyerek Bambu Örgü Modelinin Örneğini çıkarabilirsiniz.

Daha farklı 2016 Örgü Modelleri isteyen hanımlar için de önereceğim Tek renk iplik ile örülen Mısır Bahçesi Örgü Modelini veya Yılan Kafesi örneği adlı iki örneğin nasıl örüldüğünü linke tıklayarak bakabilirsiniz.

Bu iki örnek yabancı anlatımlı ancak ben Türkçe olanlarını bulduğum zaman sizler ile paylaşacağım. Ama Videoları izlediğinizde detaylı anlatıldığı için örneği çıkarabilirsiniz diye düşünüyorum.

Arzu hanımın paylaştığı Örgü Videolarından isteyen hanımlar için Ajur Baklava Örgü Modeli yine en güzel Örgü Modellerinden.

Bambu Örneği Nasıl Örülür İzle-Türkçe Anlatımlı

Yabancı Anlatımlı Bambu Örgü Modeli-How to Knit the BAMBOO Stitch

4 Comments

  1. Geri bildirim: ÖRGÜ MİNİK ÇİZGİLER TARİFİ – Nazarca.com

  2. Geri bildirim: ÖRGÜ NAR TANELİ MODEL YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

  3. fatmaaltunbas

    ızledım sızın yaptıgınız bambu yabancı sıtedekıbambu degıl yabancı sıtedekı bambu lastık degıl hepsı duz oruluyor ıstersenızsıze aynısını vıdeo ıle atabılırım

    • Admin-Dilek Özatmaca

      Ben örgü işini çok fazla bilmiyorum maalesef. Yabancı videoların adını çeviri ile türkçeye çeviriyorum.Videoyu nasıl atabileceksinz? buradan linkini verin inceleyim. Türkçe anlatımlı Bambu örneğini Arzu hanım videoda anlatıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir