Örgü Modelleri IZGARA ÖRGÜ MODELİ ÖRNEK YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMLI

IZGARA ÖRGÜ MODELİ ÖRNEK YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMLI

7312
izgara-orgu-modeli

Videolu Ajurlu Örnek Yapılışı-Güzel ve detaylı anlatılmış bir Örgü Videosu ile anlatılan Izgara Örgü Modeli yapılışı Videolu anlatımlı olarak örmek isteyenlere çok güzel bir Örnek modeli.Delikli Örgü modellerinden olan Izgara Örgü Deseni .

Sizlere Bugün yeni bir Örgü modeli anlatımı ile çok beğendiğim bir örnek göstermek istiyorum. Yabancı bir hanımın anlatımını yaptığı örneği örmekte zorluk çekeceğinizi sanmıyorum.

Dün size sunduğum Saç Örgülü Kalpli Örgü modeli çok beğenilmişti. Saç örgüsü Örgü modellerini seviyorsanız sitede çok daha fazlasını göreceğinizi söylemek isterim.

izgara-orgu-modeli
izgara-orgu-modeli

Örgü Erkek Boyunlukları isteyen sevgili hanımlar için isteyenin oğluna,eşine,kardeşine ya da babası için örebileceği he kolay hem şık bir örnek ile yapılmış ve Türkçe videolu anlatımlı Erkek Boyunluğu.

Uzaktan bakıldığın da sanki üzerine Boncuk dikilmiş gibi görünen Boncuk Görünüşlü Örgü modeli daha zarif ve ufak örnekler sevenlerin hoşuna gideceğini düşündüğüm 2 renkli örgü modelidir.

Bebek Örgü Modelleri için bebeklerin üzerinde gördüğümde çok beğendiğim,hem tığ hem de şiş iğneleri ile örülen Örgü Bebek Kilotu genç annelerin çok işine yarayacak ve bebeklerin hem yaz hem kış aylarında giyebileceği mevsimlik örgü modeli.

Delikli Şiş Örgü File Model Yapımı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz