Örgü Modelleri ERKEKLER İÇİN ÖRGÜ BOYUNLUK YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU

ERKEKLER İÇİN ÖRGÜ BOYUNLUK YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU

5501
erkekler-icin-orguden-boyunluk-yapimi

Videolu Örgü Erkek Boyunluk Modelleri- Bayanlar için Örgü Boyunluk yapılışı modellerini sizlere sık,sık sunuyorum. Bugün Pratik yazarın paylaşımı olan Türkçe Videolu Anlatımlı Örme Erkekler için Örgü Boyunluk nasıl örülür? birlikte öğrenelim ve bizlerde örelim.

erkekler-icin-orguden-boyunluk-yapimi
erkekler-icin-orguden-boyunluk-yapimi

Örgüden Erkek Boyunluk Modelleri şiş ve tığ işi istediğiniz şeyle örebilirsiniz. Bugün Örgü şişi ile şık bir 2016 Örgü Bay Boyunluk Modeli örmeyi öğreniyoruz.

Bir Erkek Örgü Boyunluk Atkısı için 5 numara şiş ve  yaklaşık 2 çile Örgü Yün kullanmanız yeterli olacaktır. Boyunluk Erkek Modeli istenirse Örgü Bayan Boyunluk olarak ta kullanılır. Örnek ve ebatlar hem Erkek hem Bayanlar için çok kolay ve güzel.

Eğer bu Model Erkek Boyunluğun 2 kere boyuna dolanacak şekilde olmasını istiyorsanız aynı bu örnek ile ve tabi ki bu şekilde kalın şiş ve iple örülecek şekilde 20 ilmek ile başlayarak 1 metre 20 cm uzunlukta örülmesi yazarı tarafından uygun görülmüş.

Bayanlar için Örgü Boyunluk Modelleri arasından sizlere tavsiye edeceğim kendiniz içinde örebileceğiniz Videolu Bayan Boyunluk örneğine bakabilirsiniz.

Türkçe Örgü Boyunluk anlatımlı,videolu bir Örgü modeli olan Krokodil örnekli Tığ ve Örgü şişleri ile örülen Örnekli Boyunluk için de buraya bakınız.

Özellikle Tesettürlü hanımlar ve Kız çocuklar için tercih edilen Örgü Balıkçı Yakalı Boyunluk nasıl örülür? videolu gösterimli örneği düşünenlere de buradaki modeli önerebilirim.

Boyunluk Modellerinin bir arada olduğu hem Şal hem Boyunluk Örgüleri için 2016 seçme Boyunluk Örnekleri sizler için 45 adet değişik model olarak burada bulunuyor.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz