Örgü Modelleri TÜRKÇE ANLATIMLI VİDEOLU ÖRGÜ KROKDİL ÖRNEKLİ BOYUNLUK

TÜRKÇE ANLATIMLI VİDEOLU ÖRGÜ KROKDİL ÖRNEKLİ BOYUNLUK

541
video-tig-isi-orme-krokodil-ornekli-boyunluk

Türkçe Anlatımlı Örgü Videoları paylaşan Arzu hanımdan Açık bir Şekilde hem Tığ işi hem Örgü iğneleri ile Açık bir şekilde örülen Kolay Krokodil Örnekli Boyunluk Videosu.

Benden Türkçe Örgü Videoları isteyen takipçilerim için diğer Türkçe açıklamalı örgü Videolarına El İşleri bölümüne bakarak ulaşabileceğinizi tekrar belirtmek isterim.

Ben de sitemde paylaştığım Örgü Anlatımlı Videoların hepsinin Türkçe çekilmiş olmasını çok isterim. Ancak ben her gün 4-5 tane Örnek videosu paylaşıyorum ve sizlerinde bildiği gibi İnternet’te veya Facebook ta detaylı Türkçe Örgü Videoları bulmak hiç kolay değil.

Bazı Türkçe anlatılan Örgü Videolarını bir süre sonra erişime kapatan Video sahipleri ile ilgili olarak maalesef her Örgü Kanalı Youtube videolarını sizler ile paylaşamıyorum. Arzu hanım ve bir kaç Türkçe Örgü kanalının dışında bunları sık,sık yaşadığımı buradan bir kez daha belirtmiş olayım.

video-tig-isi-orme-krokodil-ornekli-boyunluk
video-tig-isi-orme-krokodil-ornekli-boyunluk

Size Arzu hanımın Örgü Çekimi Türkçe olarak yayımlanan diğer Örgü videolarından bir kaç örnek daha vermem gerekirse ilk olarak Deniz Minaresi Örneğine bakmanızı tavsiye ederim.

İki renkle örgü modeli isteyen takipçilerim için yine Arzu hanımdan Tomurcuk Örneği güzel ve kolay basit örgü modeli isteyenler için.

Fantezi Örgü Modeli sevenler için çok bilinen Zigzag modeli,Cilveli Örneği gibi değişik adlar ile bilinen bu örneğin Türkçe anlatımına buradan bakabilirsiniz.

Son olarak en çok beğenilen Örnekler arasından seçtiğim İstiridye Örneğine de buradan bakınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz