Örgü Modelleri TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI DENİZ MİNARESİ ÖRNEĞİNİN YAPILIŞI

TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI DENİZ MİNARESİ ÖRNEĞİNİN YAPILIŞI

569
deniz-minaresi-orgu-deseni

Türkçe Öğretici Videolu Anlatımlı Deniz Minaresi Örgü Modeli-Deniz Minaresi Örneği nasıl örülür?Bu Örneği Türkçe anlatımlı olarak izler ve rahatlıkla Deniz Feneri Örgü Desenini sizde öre bilirsiniz.

Netten Örgüler ve Facebook Örgü Sayfaların da bu örnekten örülen Örgü Şal Modelleri ve Bebek Örgü giysilerini görebilirsiniz.

Bu örnekten 7 düz 1 ters olarak Örgü Bayan Kazağı yaptığını ve çok güzel olduğunu yazan Arzu hanımın takipçilerinden olan hanımlar da bu örneğin her örgü için çok güzel olduğunu yazmışlar.

Deniz Minaresi Örneğinin yapılışı çok zevkli ve bir o kadarda kolay güzel örülen bir Örnek.Sizler için Deniz Minaresi

deniz-minaresi-ornegi
deniz-minaresi-ornegi

Şal Örneği olarak nasıl oluyor netten bulduğum Deniz minaresi ile örülmüş Şal üzerinde ne kadar güzel durduğunu da göstermek istiyorum.

Sağ tarafta gördüğünüz Şal üzerinde Deniz Minaresi örgüsünün ne kadar güzel durduğunu görebilirsiniz. Şiş kullanarak Şal Örmek isteyenler köşeden başlanan Örgü iğneleri ile örülen bu Şal Modelinden öre bilirler.

Derya Baykal’ın programında Deniz Minaresi Örneği nasıl örülür? Uygulamalı olarak gösterilmiş ve o zaman daha çok bilinen sevilen bir Örgü modeli olmuştu.

Görünüşü Deniz Minaresine benzediği için adını Deniz Minaresi Motifi olarak alan örnekle Bebekler veya Çocuklar için Örgü Hırka çok güzel olur.

İsterseniz Bu güzel Örgü deseni ile öreceğiniz Yelek veya Kazak için lastik örgü bölümünü burada göreceğiniz 2 renkli Lastik şeklinde buradan bakarak öğrenip öre bilirsiniz.

Şişle Deniz Minaresi Örgü Modeli nasıl Örülür? Video İzle

deniz-minaresi-orgu-deseni
deniz-minaresi-orgu-deseni


2. Videoda Deniz Minaresinin Yabancı Anlatımlı biraz daha farklı yapılışını görebilirsiniz.

deniz-minaresi
deniz-minaresi

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz