2-renkli-deniz-minaresi-modeli


İKİ RENKLİ DENİZ MİNARESİ ÖRGÜ YAPIMI


Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler, Yelek Örnekleri

Çok eski ama pek sevilen Örgü Modeli Deniz Minaresinin 2 Renkli olanı pek güzel olmuş. 2 renkli Deniz Minaresi Örgü Motifi Videolu Türkçe Tarifi.

2015 Örgü Modelleri zamanın da burada Örgü Deniz Minaresi olarak yayınladığım Bugün 2 Renkli olanını ilk defa gördüğüm bu değişik modeli yapmak isterseniz bence ilginç ama hoş olan bu model örgülere çok yakışır.

beyaz-renkli-deniz-minaresi-ornegi-yelek
beyaz-renkli-deniz-minaresi-ornegi-yelek

Şiş Örgü de Fıstık Modeli tekniği olarak bilinen Renkli Deniz Minaresi Örneğinin tek renkli olarak ta nasıl durduğunu görmeniz için her iki resmi de inceleyebilirsiniz.

Örgüyü temiz örenler bu modeli gerçekten harika yapıyorlar.Kullandığınız ip ve şiş kadar eliniz nasıl? oda örgülerde çok önemli.

İki arklı kişinin ördüğü aynı model bu sebeple farklılık gösterebilir. Bu model ile yapılan Tek renkli Yakadan başlanan Bebek Yeleği modelinin resimlerin de gördüğünüz gibi 3 Boyutlu çok güzel bir Şiş modeli

2 Renkli Deniz Minaresi Örnek Videosu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir