ÖRGÜ EKİN BAŞAKLARI MODEL TARİFİ

orgu-ekin-basaklari-modeli
orgu-ekin-basaklari-modeli

Kabarık Damla Modeli ile Örgü Ekin Başakları Model anlatımı Videosu ve yapılışı ile özellikle Çocuk,Bebek ve Bayan Örgüler de Yelek,Kazak ve Boyun Atkıları,Şal ve Bebek Battaniyeleri çok güzel olur.

Ekin Başağı Modelinin benzeri olan Örgü Deniz Minaresi modeline buradan bakabilir bu modeli iki renk yapabilmek için de yine çok benzeyen 2 Renkle yapılan Renkli Deniz Minaresi Örneğini de Bebek Yeleğin de nasıl görünüyor? buradan bakabilirsiniz.

ekin-basaklari-orgu-modeli
ekin-basaklari-orgu-modeli

Model Bebeklere örülen modellerde er motif sırasında farklı renkler ile çok şahane olur.Özellikle cinsiyeti belli olmayan Bebekler için Renkli hatta her motif sırası ayrı renkler ile harika olur.

Yünlü Angora veya Benzer İplikleri ile Motifler ta net belli olur mu? emin olamadım ama Akrilik ipler ile modelde gördüğünüz gibi yumuşak ve şık görünür.

Ekin Başakları Motif videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*