ÇAPRAZ BURGULAR ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

capraz-burgular-orgu-modeli-yapilisi

Burgulu Örgü Modelleri-Videolu Anlatılan Örnek Videoları için Bugün Çapraz Burgular Örgü Modeli Türkçe Videolu

capraz-burgular-orgu-modeli-yapilisi
capraz-burgular-orgu-modeli-yapilisi

Açıklamalı olarak bu sayfada izleyebilir ve anlaşılır Örgü videosu ile örneği kolay bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Sevgi hanım sağ olsun her gün biz örgü seven hanımlar için en güzel Örgü örneklerini detaylı ve uygulamalı olarak bizler için paylaşıyor.Dün paylaştığım Ajurlu Kedi Tırmığı Örgü modeli tek renk ajur desenli örgü modeli isteyen hanımlara.

Sizlere çok beğendiğim çok cici bir örnek olan Zigzaglı Tombul Tepeler örneğini de göstermek istiyorum. Bu örneği videolu olarak izleyebilir sıralı tombul tepeler örneğine buradan bakabilirsiniz.

Türkçe Videosu olan bir örnekte Set Örgü Modeli adında oldukça zarif ve kolay bir örnek olan bu modeli her örgü modeli için kullanabilir güzel örgüler örebilirsiniz.

Tığ işi Örgü Videoları istekleri için de Ortası Çiçekli Kare Motif modeli oldukça güzel ve kolay tığ işi motifler,örnekler isteyenler için uygun bir model

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*