Örgü Modelleri ORTASI ÇİÇEKLİ KARE TIĞ İŞİ MOTİF ÖRNEĞİ VİDEOLU

ORTASI ÇİÇEKLİ KARE TIĞ İŞİ MOTİF ÖRNEĞİ VİDEOLU

510
ortasi-cicekli-kare-tig-isi-motif
ortasi-cicekli-kare-tig-isi-motif

Gelecek bir Tarihte paylaşmayı planladığım ancak dayanamayarak şimdi paylaşmaya karar verdiğim Ortası Döngü Çiçekli Kare Motifler arayanlar ve Koltuk,Yatak Örtüsü Örnekleri arayan hanımlar bu güzel Tığ İşi Motiflere bakabilirler.Videolu anlatımlı Kabarık Çiçekli Örgü Modelinde toplam 3 renk Her Motif için 2 renk kullanılmış.

Örnek Ortasındaki Çiçeklerden başlayarak 2. renge geçiş yaptığında Kare şeklinde bir motife şeklinde örmeye başlıyor. Örgü Çiçekli Kırlentler den hoşlanır mısınız? bilmiyorum ama ben Koltuklarımın üzerinde Örme Renkli çiçekli Kırlentler olsun isterim.

Pastel renk örgü ipi ile ördüğünüz de Yaz için Örgü Baza Yatak örtüsü olarak kullanır ve yine Örgü yastıkları ile

ortasi-cicekli-kare-tig-isi-motif
ortasi-cicekli-kare-tig-isi-motif

takım yapabilirsiniz.

Ördüğünüz ipin cinsine ve kullanacağınız Tığ numarasına değişiklik gösterebilir ancak Çiçekli Tığ İşi Şal olarak günlük kolay bir Şal örebilirsiniz. Şehpa veya Örgü Dantel Masa Örtüsü olarak düşünenlere burada bulunan Girdap Tığ İşi Örgü Modeline bakmanızı öneririm.

Burada Motif birleştirme tekniği ile Tığ işi modeli görüyoruz. Bir de Bir bütün olarak örülen tek seferde bitirilen Tığ işi Zümrüt Örgü Modeline bakabilirler

Videolu Ortası Çiçekli Kare Motif Modeli Video İzle

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz