balikci-yakali-orgu-tessettur-boyunluk-fular-modeli

BALIKÇI YAKA ÖRGÜ BOYUNLUK NASIL ÖRÜLÜR VİDEO


Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Amigurumi El İşleri
Atatürk
Benim Kalemimden
Bilgisayar
El İşi Oyuncak Yapımı
Eva Kağıt
Evde Neler yapılır ve Satılır
Facebook
Günlük
Hayvanlar Alemi
İnternet
Ödev Kapakları
Panç Nakışı Tarifleri
Recipe
Satmak istedikleriniz.
Teknoloji
Webmaster
Yaşam
Zararsız Çocuk Oyunları
balikci-yakali-orgu-tessettur-boyunluk-fular-modeli

balikci-yakali-orgu-tessettur-boyunluk-fular-modeli

Videolu Anlatımlı Örgü Boyunluk-Videolu Açıklamalı Örgü Balıkçı Yaka Boyunluk Yapımı-Özellikle Tesettürlü hanımların tercih ettiği boynu örten Örgü Boyunluk modelleri çocuklar içinde boynu ısıtmak ve soğuktan korumak için çok kullanışlı.

Gri renk iple örülen Örme Boyunluk için aynı model ve renklerde Atkı veya Bere ile hatta birde Eldiven ile çok güzel sizi kışın ayazından koruyacak Boyunluk,Bere ve Eldivenli 3 ‘lü takım örebilirsiniz.

Örgü Boyunluğun esnek olması için çift lastik örgü modeli kullanılmış. Bu örneği bilmeyenler için Duble Lastik Örgü Modeline buradan iki renkle nasıl örülür bakabilirsiniz.

Diğer esnek örgü modelleri için size bir kaç örnek daha tavsiye edebilirim. Örnek olarak rahat sünen ve esneyen Selanik Örgü Modeli ile yapabilirsiniz.Bu örneğin nasıl yapıldığını bilmeyenler videolu Selanik örneği yapımı olarak izleyerek öğrenebilirler.

Daha esnek ve kalın örgü boyunluk örneği için Mısır Bahçesi örnek modeli hem şık bir örnek he çok esneyen ve kolay örülen bir örnek olarak Boyunluk örebilmek için uygun.

Cilveli Örgü Modeli adındaki güzel bir örnek daha isterseniz bu örnek ile diğer adı Fantazi Örgü Lastik modeli olan örnekle boyunluk güzel olur.
1.Boyunluk Videosu

2. Devam Videosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir