Örgü Modelleri BALIKÇI YAKA ÖRGÜ BOYUNLUK NASIL ÖRÜLÜR VİDEO

BALIKÇI YAKA ÖRGÜ BOYUNLUK NASIL ÖRÜLÜR VİDEO

6906
balikci-yakali-orgu-tessettur-boyunluk-fular-modeli
balikci-yakali-orgu-tessettur-boyunluk-fular-modeli
balikci-yakali-orgu-tessettur-boyunluk-fular-modeli

Videolu Anlatımlı Örgü Boyunluk-Videolu Açıklamalı Örgü Balıkçı Yaka Boyunluk Yapımı-Özellikle Tesettürlü hanımların tercih ettiği boynu örten Örgü Boyunluk modelleri çocuklar içinde boynu ısıtmak ve soğuktan korumak için çok kullanışlı.

Gri renk iple örülen Örme Boyunluk için aynı model ve renklerde Atkı veya Bere ile hatta birde Eldiven ile çok güzel sizi kışın ayazından koruyacak Boyunluk,Bere ve Eldivenli 3 ‘lü takım örebilirsiniz.

Örgü Boyunluğun esnek olması için çift lastik örgü modeli kullanılmış. Bu örneği bilmeyenler için Duble Lastik Örgü Modeline buradan iki renkle nasıl örülür bakabilirsiniz.

Diğer esnek örgü modelleri için size bir kaç örnek daha tavsiye edebilirim. Örnek olarak rahat sünen ve esneyen Selanik Örgü Modeli ile yapabilirsiniz.Bu örneğin nasıl yapıldığını bilmeyenler videolu Selanik örneği yapımı olarak izleyerek öğrenebilirler.

Daha esnek ve kalın örgü boyunluk örneği için Mısır Bahçesi örnek modeli hem şık bir örnek he çok esneyen ve kolay örülen bir örnek olarak Boyunluk örebilmek için uygun.

Cilveli Örgü Modeli adındaki güzel bir örnek daha isterseniz bu örnek ile diğer adı Fantazi Örgü Lastik modeli olan örnekle boyunluk güzel olur.
1.Boyunluk Videosu

2. Devam Videosu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz