YETİŞKİNLER İÇİN ÖRGÜ BOYUNLUK TÜRKÇE ANLATIMLI

dikissiz-orgu-bayan-boyunluk
dikissiz-orgu-bayan-boyunluk

Bugün Silindir şeklinde Dikişsiz Örgü Bayan Boyunluk Modeli yapılışını Türkçe videolu olarak öğreneceğiz. Dikiş olmadan yapılan Boyunluk Modeli istenirse Yetişkin Erkek Boyunluk Modeli olarak ta kullanılır.

silindir-seklinde-boyunluk
silindir-seklinde-boyunluk

Pratik Yazar Anlatımı ile her zaman Baştan sona detaylı anlatımlı Boyunluk Yapılışı ilmek sayılarını azaltarak Çocuklar içinde Boyun Atkıları yapılır.

8 Numara Misinalı şiş ve 100 ilmek ile yapılan Boyunluk Atkısı için 2 Adet Nako Sport Wool Kış Güneşi Örgü İpi kullanılmıştır.

Bebek Örgüleri için burada toplam 55 Tane En şirin Bebek Örgü Modelleri ile birlikte tam 3 tane anlatımlı ve Türkçe videolu Bebek Örgü örneklerinden seçilen 2017 Bebek Örgüleri görebilirsiniz.

Hem Erkek Hem Bayan Boyunluk Takım kullanmak isteyen Sevgililer veya Eşler için burada Hazan Örneği ile yapılan Değişik Örgü Modelli Boyunluk yapımı farklı tekniği ile gösteriliyor.

dikissiz-orgu-bayan-boyunluk
dikissiz-orgu-bayan-boyunluk

Yetişkinler İçin Dikişsiz Boyunluk Yapımı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Comment on YETİŞKİNLER İÇİN ÖRGÜ BOYUNLUK TÜRKÇE ANLATIMLI

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ ARAP İŞİ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*