Örgü Modelleri MODERN VE GÖSTERİŞLİ BOYUNLUK KADIN ÖRGÜ

MODERN VE GÖSTERİŞLİ BOYUNLUK KADIN ÖRGÜ

712
Gosterisli-model-Orgu-Boyunluklar-2023
Gosterisli-model-Orgu-Boyunluklar-2023

Mont, Ceket, Palto içinde kullanılan Örgü Bayan Boyunluk modeli. Şık ve Gösterişli Şiş örgü Kadın boyunluk modeli. Çocuk ve Yetişkin Erkeğe Uygun Örme Boyunluklar.

2023 boyunluk modelleri oldukça şık ve güzel örneklerden oluşuyor.Bu çalışmada da baştan sona videolu anlatımlı model yapımı gösteriliyor.

Kadin-kiz-erkek-uygun-Boyunluk
Kadin-kiz-erkek-uygun-Boyunluk

Baştan Geçirilen Boyunluk Modeli Küçük taşlı düğmeler ile oldukça şık bir boyunluk 2 farklı model ile birleştirmiş.

Modelde Rozetti Montana ip ile boyunluk nasıl yapılır? anlatılmış. Sizler farklı marka bir iplerde kullanabilirsiniz, istediğiniz renklerde çalışabilirsiniz.

Beyaz-sis-isi-Boyunluk-2023
Beyaz-sis-isi-Boyunluk-2023

Bu genişlikte uzunluğunu değiştirerek hem Kız çocuk Boyunluk , hem ergen, genç kız hem de yetişkin kadın boyunluk olarak çalışabilirsiniz.

Aslında aynı tarz Erkek boyunluk modeli olarak da kullanılıyor. Sadece bu kadar süslü düğmeler kullanmadan uygun renkler ile da modeli yapabilirsiniz.

Sis-modelle-bayaboyunlugu
Sis-modelle-bayaboyunlugu

Modelin ortası farklı, iki ucu farklı model yapılmış. Uçlarından biri altta kalıyor, görünmüyor. İsterseniz onu düz örgü çalışabilirsiniz.

Zeynep Hanım farklı düz örgü ile başlasa altta görünmeyen parçayı örgü toplamaz ve düzgün durmayacağı için her iki ucunda modelli olmasını önermiş ve bu şekilde anlatmış.

Bayan-Boyunlugu-orme-modeller
Bayan-Boyunlugu-orme-modeller

Burada aynı ilmek sayılarıyla yine hem uç kısmında hem ortada kalan lastikli örgü bölümünde farklı modellerde yapabilirsiniz.

lastikli-petekli-Boyunluk
lastikli-petekli-Boyunluk

Özellikle Motor,Bisiklet ve Araç kullananlar için Atkı yerine Boyunluk Modelleri daha rahat ve güvenli. Bu şekilde Atkı gibi açılıp durmaz rahat kullanılır.

Video: Küçük Örgü Evi – Etkinlik

Pratik Bayan Boyunluk Şiş Model Yapımı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz