El İşleri ALİZE BATİK MARUL FULAR ŞİŞ İLE TAM DETAYLI YAPIMI

ALİZE BATİK MARUL FULAR ŞİŞ İLE TAM DETAYLI YAPIMI

1996
dilimli-marul-fular-sis-modeli-sal
dilimli-marul-fular-sis-modeli-sal

Alize Angora God Marullu Fular Modeli Tarifi-Şiş ile yapılan 2019 Senesinin Yeni Tasarım Bayan Fular Şal Yapılışı bu açıklamalı yapımı ile burada sizler için.

Ben Hem Pembe tek renkli Fular Modelini hem de Akıllı ip Batik Alize Angora ile yapılanı çok sevdim.Arasın da karar veremediğim İçin yaparsam ikisinden de yapardım.

Bayanlara Fular ayrı bir Zarafet ve şıklık katıyor. Aynı ipler olmasa bile sizlere ip olarak önerim Kalın olmayan aynı incelikte Şal ipleri ile yapabilirsiniz.

sisle-pembe-fular-2019-modeli
sisle-pembe-fular-2019-modeli

25 Dilimden yapılan Alize Boyunluk Fular 7 ilmekle başlanıyor.Arzu edenler daha kısa yapabilir.Ama Boyna bir kat sarıldığın da daha güzel olur.

ÖRGÜ ÇİÇEKLİ BOYUN FULARI YAPIMI

Geçen aylarda bu Örgü Çiçekli Fular Modelini de sizlere göstermiştim Resme y da Model ismine tıklayıp yapım aşamalarına bakabilirsiniz.

pembe-marul-fular-yapilisi
pembe-marul-fular-yapilisi

7 ilmek atıldıktan sonra Ajur ve artırmalar ile dilimler yapılıyor.Dili sayısı arttıkça uzunlukta o ölçüde artar.Boyunu dilimler ile belirlersiniz.

marul-fular
marul-fular

4 numara Şiş ile yapılan Ajurlu Fular Modelini 4 ya da 4,5 numara Şişler ile yapın.Yumuşak ve daha gösterişli olur.Eli sıkı olanlar özellikle 4,5 numara ile yapabilir.

GELİNLİK VE ABİYE GİYSİLERİN ÜZERİNE ANGORA İPLE ŞAL YAPILIŞI

Gelinlik ve Abiye Şal Modelini de görmeden sayfadan çıkmayın. Angora İple Şal yapımı anlatımlı model.

2019-btik-bayan-fularlar-sisle
2019-batik-bayan-fularlar-sisle

Unutmayın önce ipler kalın şişler ile yapılan Modeller her zaman yumuşak olur.Kalıp gibi duran model sevmeyenler için bir öneri. Suzanın Elişi Dünyası çalışması için Anlatımı yapan Suzan Hanımın Eline sağlık.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz