fistikli cicekli-dugmeli-fular-sal

ÖRGÜ DÜĞMELİ ÇİÇEK MOTİFLİ FISTIK GİBİ ÖRME FULAR YAPIMI

Örgü İçine alınan Düğmeli Çiçek Motifi ile Fıstık Zinciri Motiflerinden En Güzel Şık ve Zarif Örme Fular Modelini Sizde Örmek ve Tarifi izlemek için Tarifini burada görebilirsiniz. 30 Dakikanızı almaz yapması,çok Pratik.

Simli Angora tarzı Örgü ipleri 4,5 numara Tığ ile uzun Fıstık zinciri yapıldıktan sonra Aynı buradaki gibi Fuları yapabilirsiniz. Tavsiyem siz de Simli ve Ebruli tarzda ip kullanmanız.

Balıkçı Yakalı bir Kazak üzerine Boyunda çok yakışır.Düğme fikrini çok sevdim.Böyle Büyük bir Düğme bulamayanlar Eski Ceketlerine bir baksınlar .Onlardan koparabilirsiniz. Manto,Palto,Pardösü veya Kaban gibi giysilerin Düğmeleri çok uygun.

gri-cicekli-uzun-fistikli-tig-orgu-sal

gri-cicekli-uzun-fistikli-tig-orgu-sal

lidiacrochettricot.org sitesinin kanalında yayınlanan Çok Kaliteli Örgü Eğitim çalışması olmuş.Modeli anlatan hanım hem çok güzel hem çok Kaliteli ve Usta bir Örgü Tasarım çalışması hazırlamış.Teşekkürler.

dugmeyi-orgu-cicek-icine-almak

dugmeyi-orgu-cicek-icine-almak

İlk Olarak Büyük bir Düğme elde ettikten sonra Videosunu da izleyeceğiniz gibi Düğmeyi motif içine alacaksınız. Düğmesi olmayanlar Çiçeği aynı örsün  Taşlı Broşunuz varsa Motifin ortasına takın,çok şık olacaktır.Yada Vidalı bir Küpe takabilirsiniz.

orgu-fiztik-sal-zinciri

orgu-fiztik-sal-zinciri

4-5 Metre kadar tahminimce Uzun Fıstık Zinciri yapılıyor.Sonra Bunları birinin boynuna geçirip aynı şekilde yandan Motifle  Dikip Şekil verebilirsiniz.Videosu bu konuda yardımcı olacak.İzlemeniz yeter.

br/>
tigla-dugmeli-cicek-motifli-fular

tigla-dugmeli-cicek-motifli-fular

Şunun Güzelliğine bir bakın.Düğme fikri harika ama ben Taslı Metal Broş ya da Tek Küpe ile Modeli tamamlardım.

PAPATYA KEK SİMLİ İPTEN ÇOK ŞIK ŞAL TARİFİ

Bu Papatya Kek Simli İpe Şal Modeline bir bakın. Modelde kullanılan ip Fıstıklı Simli Çiçekli Şalı yapmanız için uygun.Hem Modelinde Tarifi var isterseniz 1 tanede ondan örebilirsiniz.

cicek-motii-dugmeli-istikli-sal

cicek-motii-dugmeli-istikli-sal

Bu Modeli Süslü Hanımlar Yapar kullanır,Zeki Kadınlar hem kendine yapar hem yapar Uygun Fiyata Satar.Çevrenizdeki Hanımlara,Okullardaki velilere,Çevrenizdeki Mağaza ve Tuhafiyelerde Satabilirsiniz.

en-zarif-koly-cicekli-dugmeli-fistik-sal

en-zarif-koly-cicekli-dugmeli-fistik-sal

Yapanın Eline Sağlık Yapıp Giyecek olanlara da kolay gelsin.Paylaşmayı Unutmayın Lütfen..

One thought on “ÖRGÜ DÜĞMELİ ÇİÇEK MOTİFLİ FISTIK GİBİ ÖRME FULAR YAPIMI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir