PAPATYA KEK SİMLİ İPTEN ÇOK ŞIK ŞAL TARİFİ
papatya-simli-ipten-puskullu-sal

PAPATYA KEK SİMLİ İPTEN ÇOK ŞIK ŞAL TARİFİ


Önceden yapılan Ebruli ipli olan papatya simli kek ipi- 3 mm Tığ- Örnek anlatımı Alize Hapy iple anlatılıyor. 4 zincir ile başlayan Şal ucundan başlanıp zincir üzerine ilk sırada trabzanlar dolduruluyor.

Her iple Bu Şal yapılır ancak Bu kadar Güzel olur mu bilmiyorum.Bu ip markasını yeni duydum araştırdım papatya cake ip örnekleri Fiyatları 10 lira civarında satılıyor.

Bobin şeklinde satılmakta 150 gram 540 metre uzunluğun da Şiş ile 3-4 numara Şişler Tığ ile 5 numara Tığ kullanılması öneriliyor.

Çeşitli Renkli Örgü Sili ipler ile renk seçenekleri de mevut.Şal,Battaniye,Kadın Yelekleri gibi modeller de alıp başını götüren şahane kaliteli modeller üretiliyor.

simli-papatya-ipinden-ebruli-puskullu-sal-tarifi
simli-papatya-ipinden-ebruli-puskullu-sal-tarifi

Model zaten güzel Ben ipi çok beğendiğimden Modelden çok ipi anlattım :) Ama zaten örneği izleyip öğreneceksiniz Bu Güzel İpin detaylarını da benden öğrenin istedim.

Sarmalı Zincir Şal Modelin de benzer bir ip kullanılmış.Farklı marka ama buna benzer. Bu Modeli bir de Papatya Kek İpi ile yaptığınızı düşünün.

Kayıp Zaman Şal Modeli de desenli renkli olan bu ip ile ya da çok benzeri çeşit ipler ile ne kadar güzel değil mi?

Patik İncilerinden Şal Tarifi de Tek renkli ipi Patik tariflerinde kullanılan İnci taneleri ile yapmak için tıklayabilirsiniz.

orumcekli-trbzanli-papatya-ipinden-sal-yapilisi
orumcekli-trbzanli-papatya-ipinden-sal-yapilisi

Papatya Kek Simli İpten Şal Yapımı Videosu

This Post Has One Comment

Bir cevap yazın