Lost-in-time-Shawl-Scarf

KAYIP ZAMANLAR ÜNLÜ ŞAL MODELİNİN YAPIMI


Orjinal de Lost in time Shawl-Scarf olan Kayıp Zamanlar Şal Modeli Tarifi- Çok değişik Tığ Tekniklerinin bir araya gelmesi ile oluşan Her yerde herkeste göremeyeceğiniz Omuz Şalı.

Göz Dolduran Şal Modeli ile çok gösterişli ama örmesi de ustalık ve dikkat isteyen modellerden.Şal modelinin 2 bölümü Bugün son Kenar bölümünü Cuma günü son bölüm olarak sayfamıza ekleyeceğim.

Çeyizlere kimseler de kolay göremeyeceğiniz Görkemli bir Şal Modeli koymak isteyenler ya da Şık Gösterişli Örgü Şalı osun Özel günlerde kullansın İsteyenlere göre.

kayip-zaman-sal-modeli

kayip-zaman-sal-modeli

Bu Şala başlandıktan sonra 12. sıradan sonra Model tekrarı uygulanıyor. Bu Şal modeli Tasarımı mijocrochet aitmiş.

Örneği modeli her şeyi süper ama kenar örneği hiç bu kadar güzel olur mu? ne kadar güzel bir kenar örneği.Başka Şallarda da bunu uygulamak gerekir.

kayip-zamanlar-sal-modeli-yapilisi

kayip-zamanlar-sal-modeli-yapilisi

Şalın her bir örneği çok güzel ama şu kenar örneğine bir bakar mısınız?.Şalı yapmak zor bile gelse kolay bir örnek ile aynı kenar modelini bile yapabilirsiniz.

DÜZ BAŞLANAN SİVRİ UCUNDAN BİTEN BONCUKLU PEMBE ŞAL

Pembe Boncuklu Şal Modelini de daha kolay ama yine çok güzel Şal Modelleri isteyenlere göre. Başlasanız 2 gün de bu modeli bitirebilirsiniz.

EBRULİ İPİN ŞAL MODELİNE KATTIĞI GÜZELLİK

Kolay Şallar için bu Ebruli İple Şal Yapılışına bakabilirsiniz. Gayet düze ve Kolay modeli ile bunu da Düşünebilirsiniz.

SARI İNCİLERDEN GELİNLERİ KISKANDIRAN ŞAL YAPIMI

Sarı İncili Şal Modeli de Boncuklu,İncili şıkır,şıkır modeli ile çiçekli örneği ile beğeneceğinizi düşündüğüm modellerden biri.Bu Gösterdiğim tüm modellerin tarifleri var.

PATİK İNCİLERİ İLE YAPILAN KİBAR ŞAL YAPIMI

Patik İncilerinden Şal için de burada ki Kibar Şal Modeli Tarifini önerim. Tek renk ile yapılan Patik inci boncukları ile güzelleştirilen bir örnek ile yapılmış.

İNATÇI FISTIKLI ŞAL MODELİ TARİFİ

İnatçı  Fıstıklı Şal Modeli de gördüğünüz gibi kolay ve aynı örneğin tekrarlanması ile yapılıyor.Uçtan başlanan Köşeden örülen Üçgen Şal.

kayip-zaman-sal-modeli

kayip-zaman-sal-modeli

Buyrun Lost in time scarf-Kayıp Zamanlar Şal Videosu

Devamı

Devamı son video

One thought on “KAYIP ZAMANLAR ÜNLÜ ŞAL MODELİNİN YAPIMI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir