Örgü Modelleri SARI İNCİLERDEN GELİNLERİ KISKANDIRAN ŞAL YAPIMI

SARI İNCİLERDEN GELİNLERİ KISKANDIRAN ŞAL YAPIMI

633
gelinleri-kiskandiran-sari-incili-sal-modeli
gelinleri-kiskandiran-sari-incili-sal-modeli

Gelin Şalı Modelinden daha güzel olduğundan Adını Gelinleri kıskandıran Şal Modeli Koyduğum Sarı İncili Tığ işi Çiçekli Üçgen Şal Modeli yapılışı.Boncuklu Tam açıklamalı Çeyizlik Şal.

Çeyizlik Şal Örneği dedim ama kim Bu Harika Boncuklu Şal modelini kullanmadan Çeyizi için saklar ki? En iyisi 2 tane yapın Beyaz İncileri olan Gelin Şalı olsun,Sarı İnci Boncuklu Şalı kullanın.

altin-incili-ucgen-cicekli-yeni-sal
altin-incili-ucgen-cicekli-yeni-sal

Motif Birleştirme Teknikleri ve 50 Tane Cici Bebek Örgüleri çalışmalarına da burada bakmayı unutmayın. Sanırım benim gibi Sitesi veya Kanalı olan Arkadaşlar böyle Şahane El işi çalışmaları gördüklerin de hemen Takipçileri de görsün istiyorlar.

Rokoko Üçgen Şal modelini de Boncuk kullanmadan Şal örmek için Örnek arayan Dostlara tavsiye ediyorum. Bu Şalın örneği çok güzel.

cicekli-sari-incili-tig-isi-gelin-kiskandiran-sal
cicekli-sari-incili-tig-isi-gelin-kiskandiran-sal

Patik İncisinden Şal Modeli adında Aynı Şal Zarafetini görebileceğimiz Diğer Boncuklu süslü Şal modeli de bu. Fıstıklı İncili Şallardan en beğendiğim modellerden biri.

Beyaz İnciler de olur Ama Beyaz İpte Sarı İnciler Krem Renk iple Beyaz İnciler kendini gösterir diye düşünüyorum. Altın renginde olan inciler Şala başlamadan İpe akıtılacak.

Şal örmek için 10 numara tığ ve Alize Angora Simli Şal ipi kullanılıyor. En Güzel Şal Örnekleri ile yapılan En Güzel Şal Modelleri için Sayfanın altına da bakınız.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz