Menü Kapat

motif-birlestirme-cici-bebek-orguleri

MOTİF BİRLEŞTİRME TARİFİ VE 50 TANE CİCİ BEBEK ÖRGÜLERİBakacağınız Bu Sayfa da 50 Tane Cici Bebek Örgüleri Battaniyeler,Hırkalar,Yelekler ve Viktorya Bebek Battaniyesi yapımı ile Değişik Motif Birleştirme Tarifleri var.

Anlatımlı Örgü Tarifleri olan Sitemize baktığınız da bir Çok El işi Yapım aşamalı gösteriliyor.Bunlardan biri de Dikişsiz Bebek Bolero modeli.

Paylaştığım Yapım aşamaları olan Viktorya Örgü Motifi biliyordum ama adının bu olduğunu bilmiyordum. Videoda Şirin hanımdan duyduğumda Nette araştırma yaptım.

Yabancıların da aynı isimle adandırdığı Motifler ile yapılan Alıntı Battaniye modellerini fikir anaçlı Örgü Bebek Görselleri arasına yerleştirdim.

Bazıları dikilmiş bazıları Trabzan ve Sık iğne ile yapılmış.Bugün öğreneceğimiz Motif Birleştirme yöntemi zincir ve 4 lü trabzanlar ile yapılıyor.

Yine Motifle yapılan Afrika Gülü Oval Motifle Birleştirme Tekniğini de çok beğenerek Dün burada yayınladım. Bebek Örgüleri Resim galerisinde bulunan Tüm Modeller alıntı yapılmıştır.Emek yapan kişilere aittir.

Resimlere Tıkladığınızda Büyük Olarak görebiliyorsunuz

Viktorya Bebek Battaniye Motif Yapımı

Viktorya Bebek Battaniye Motif Birleştirme Teknikleri

2 Comments

  1. Geri bildirim: 1-2 YAŞ BEBEKLERE YAKASI PELUŞ HIRKA YAPIMI | Nazarca.com

  2. Geri bildirim: SARI İNCİLERDEN GELİNLERİ KISKANDIRAN ŞAL YAPIMI | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir