zikzak-ornekli-bay-bayan-boyunluk

ZİKZAK ÖRGÜLÜ BAY BAYAN BOYUNLUK YAPIMI


El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler

Bay ve Bayan Çocuk ve Anneler için Örgü şiş Zikzak Modeli Lastik örneği ile Kolay Boyunluk örme aşamaları açıklamalı videolu.

Örgüler de Lastik örneği ve Örgü Bere gibi modeller de Örneğin bütünün de kullanılan Zikzak Model sıradan Lastik modellerinden sıkılanların da Örgüler de sık kullandığı Lastik örneklerinden oluyor.

orguden-zikzak-takim-boyunluk
orguden-zikzak-takim-boyunluk

Boyunluk sevmeyen Erkek çocuk ya da Büyük Erkekler için Modeli Boyunluk yerine daha uzun örüp Atkı  ve Kadın Boyunluk ile takım yapabilirsiniz.

Özellikle uyumlu giyinmeyi seven Eşler için Çok şık bir model olduğu gibi her iki cins içinde kullanılan bir örnek. İp türü hoşuna gidenlere İpi markası Alize Süperlana Midi ve ve 2-4 numara Şiş kullanılması önerilen bu ipin bir çok değişik renk ve desenleri bulunuyor.

100 gram 170 metre uzunluğunda olan ipten 2 yumak yeterli gelebilir.Çocuk Boyunluğu yerine Yetişkin Adam Atkısı yapacak olanlar daha azla ip hazır etmeli.
Zikzak Boyunluk Videosu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir