Örgü Modelleri KALPLİ SAÇ ÖRGÜSÜ ÖRNEK ANLATIM TÜRKÇE VİDEOLU

KALPLİ SAÇ ÖRGÜSÜ ÖRNEK ANLATIM TÜRKÇE VİDEOLU

491
kalpli-sac-orgulu-sis-igneleri-ile-orgu-modeli

El İşleri Sitesi Örgü Videoları-Örnek öğreten Örgü Videoları bölümüne yeni bir Örgü deseni olan Kalpli Saç Örgülü Örgü Modeli nasıl Örülür? güzel bir Örneği Türkçe Videolu Anlatımlı olarak Pratik yazar paylaşımı örgü videosundan öğrenebiliriz.

Türkçe Açıklamalı Örgü Kalpli Saç Örgüsü Deseni ile en güzel neler örülür? Bu örnek modeli ile Erkek ve Bayan kazaklar,Hırkalar,Yelekler ve daha bir çok Erkek,bayan ve bebek örgü modelleri örebilirsiniz.

kalpli-sac-orgulu-sis-igneleri-ile-orgu-modeli
kalpli-sac-orgulu-sis-igneleri-ile-orgu-modeli

Erkekler için örgü giysi,Atkı,Kazak,Süveter,Yelek ve Erkek Boyunluk Modeli için örnek arayanlara burada sunduğum yine Türkçe anlatımlı Örgü Erkek Boyunluk Atkı Örneğine bakabilirsiniz.

Sizlere en kolay örgü Modelleri isteyen hanımlara 2 renkle örgü Boncuk Görümlü Örnek modelini tavsiye ederim.Bebek örgüleri için örnek arayışında olan hanımlar bu örneği mutlaka görmeli. Ayrıca Örgü işini az bilen hanımlar çok kolay örgü modeli ile çok güzel bir el işi örgü örmeye başlangıç yapabilirler.

Örgü Ajurlar sanrım hanımların en sevdiği hem güzel hem kolay ve çabuk örülen modeller arasında olduğundan bende Örgü Ajurlu modelleri çok severim.Delikli Çapraz Ajurlar Örgü modeli Ajurlu Örgü Örnekleri arayan hanımlar için ideal bir Örgü deseni.

Son olarak yine Bugün sizler ile paylaştığım Örgü Bebek Kilotu Torunu ve kızı için Tığ işi Örgü Kilot.Bu güzel Örgü Çocuk Kilotunu yün iple ördüğünüz de kış için merserize ve yazlık örgü ipleri ile ördüğünüz de çok şirin Yazlık örgü kilot örülür.

Saç Örgülü Şişle örülen Kolay Örnek ve anlatımlı Örgü videoları içinden Türkçe Videolu açıklamalı Yalancı Saç Örgüsü modeli için buradan lütfen.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz