ÖRGÜ NAR TANELİ MODEL YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

orgu-nar-taneli-model
orgu-nar-taneli-model

Nar Taneli Örgü Modeli Türkçe videolu Örgü Nar Taneli Modeli yapımı. Örgü Yelek modeli Örneği yapımı kolay Modeli ile Nar Taneleri Örgü Modeli.

Şiş örgü Modelleri için sizlere harika bir örnek olan aynı Bambu Örgü modeli ve Sürüm Örgü Modeli örneklerine benzeyen yapılışı basit Şiş örneği.

nar-taneli-orgu-modeli
nar-taneli-orgu-modeli

Nar Taneli Örgü Motifi videoda Nar Tanesi Örneği olarak yazılmış ama bilinen farklı bir Örgü Nar Tanesi Modeli sitede var ona da buradan bakabilirsiniz.Bu Örnek için Örgü Nar Taneleri yazarak arama yapabilirsiniz.

Fıstıklı Çiçekli Oya Tarifi ve en güzel 66 Tane Tığ Oyası Modelleri için hazırladığım Tığla Kenar Oyası Modelleri ve Örneği için bunlara da bakabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ GELİN ÇİÇEĞİ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*