kasik-ornegi-nasil-orulur-izle


VİDEOLU ANLATIMLI KAŞIK ÖRNEĞİ


El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler

Videolu Örgüler-Videolu Örnek Anlatımları-Örgü Kaşık Modeli Nasıl Örülür? Örgü videoları için sizlere özellikle Bebek Örgüleri ve Çocuk Örgü Giysileri için çok yakışacak güzel bir Örgü şişleri ile örülen Örgü Modeli göstermek istiyorum.

Kaşık örneğinin adını ben koydum. Zira bu örneğin adını bilmiyorum ama görünüşü ile saplı bir Kaşığa benzediğini söyleyebilirim.

Videoda örneği yabancı bir hanım Nasıl Örülür gösteriyor ve anlatıyor. Ancak örneğin nasıl örüldüğünü detaylı olarak net bir şekilde gösterdiği için kimse örmekte zorluk çekecektir diye düşünmüyorum.

Bu arada şimdi merak edip örneğin adını araştırdım ve öğrendim ki bu örneğin orijinal adı Sonbahar Ağaçları Örneğiymiş.

Hatta size bu güzel örnekle örülen bazı Örgü kıyafetleri de göstermek için kısa bir araştırma ile bulduğum modelleri de göstereceğim.

Bu örneği iki ayrı bayanın anlattığı iki farklı videosunu sizler ile paylaşacağım. Videolardan bir tanesi Rusça anlatıyor diğeri de İspanyolca. Siz hangi örnek anlatımını daha iyi anlarsanız onu izleyerek Örneği örebilirsiniz.

Kasik-ornegi-ile-orulen-bere-modelleri
Kasik-ornegi-ile-orulen-bere-modelleri

Burada Kaşık Örneği ile Örülen Örgü Çocuk Bere Modellerini Görüyoruz.Örneğin gerçek adı Sonbahar Ağaçları olduğu için sanırım ondan Berelerin üzerine Yaprak şeklinde Örgüler örmüşler.

Sizlere Örgü Videolarının hepsini bir arada görebileceğiniz Türkçe ve Yabancı anlatılan Örgü Derslerinin olduğu bölüme bakmanızı da önermek istiyorum.

kasik-orgu-modeli-videolu-anlatim
kasik-orgu-modeli-videolu-anlatim

Videolu Kaşık Örnek Modeli Anlatımı-1

kasik-ornegi-nasil-orulur-izle
kasik-ornegi-nasil-orulur-izle

Videolu Örnek anlatımı Kaşık Örneği-2

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “VİDEOLU ANLATIMLI KAŞIK ÖRNEĞİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir