Örgü Modelleri Bebek Örgüleri ÖRGÜ ŞİŞLERİ İLE BEBEK BATTANİYESİ ÖRME TÜRKÇE VİDEOLU

ÖRGÜ ŞİŞLERİ İLE BEBEK BATTANİYESİ ÖRME TÜRKÇE VİDEOLU

5871

Örgü Şişleri İle Örülen Bebek Battaniyesi Örnekleri-Tam 18 Tane Örgü şişi ile örülen Bebek Battaniye Modelleri-Battaniye Örmek İçin Örgü İğneleri ile Örülen çok şık bir Örgü olan Tavşan Dişi Bebek Battaniyesi Nasıl Örülür? Türkçe Videolu olarak izleyerek bu örnek ile çok cici bir Battaniye örülür.

Daha önce sizler ile Farklı renklerde örülen ve Yabancı anlatımlı olan Tavşan Dişi Örneğini burada paylaşmıştım.Burada ki Tavşan dişi Örgüde Mavi,Kırmızı ve Beyaz renkler kullanılmış canlı renkler ile de 3 renkli çok şirin bir Battaniye örülür.orgu-sisleri-ile-bebek-battaniyesi-ornegi-tavsan-disi

Sizler için sayfaya bir kaç tane Örgü İğnesi Şişle örülmüş çok güzel Battaniye Modelleri paylaştım.Tığ ile örülen Bebek Battaniye Modelleri ve Videolu anlatımlı Kuş Gözü Örgü Modeline Battaniye örülünce nasıl görünüyor  ve
örneğin nasıl örüldüğüne buradan bakabilirsiniz.

2016 yılında Yeni Bebek Battaniye Örnekleri olarak Bu Yıl Tunus İşi Bebek Battaniyeleri çok görülecek. Hem örmesi sevkli hem desen oluşturması kolay Tığla örülen Afgan İşi Battaniye modellerine sayfamızdan El işi bölümünden bakabilirsiniz.

Bugün Bebek Battaniye Resimleri arasında gördüğünüz Zigzaglı Bebek Battaniye Örneğini burada paylaştım. Türkçe Videolu Örgü Şişinden Zigzag Örneği yapılışına buradan bakabilirsiniz.

Benden ısrar ile sürekli Örgü Bikini Modelleri isteniyordu ben de sizlere bir saydafa tam 55 tane Örgüden Bikini modeli ve Tunus İşi Örgü Bikini Yapılışı öğretilen Türkçe Videolu açıklamalı güzel bir sayfa hazırladım Tıklayarak bakabilirsiniz.

Örgü Yazlık ve Kış için kullanılan en güzel Örgü Etol Örnekleri için de burada çok güzel Etoller bulunan Seçmece Etol Modelleri görebilirsiniz.Toplam 105 Adet Örgü Dantel Etol Modeli bulunmakta.

sis-isi-battaniyeler-modeli-yapimi
sis-isi-battaniyeler-modeli-yapimi

Şiş ve Tığ işi Örgü Bebek Battaniyesi için çok güzel Örgü Modelleri

Resimlere Tıklayarak Battaniye Modellerini Daha Büyük Olarak Görebilirsiniz.

orgu-sisleri-ile-bebek-battaniyesi-orme-tavsan-disi
orgu-sisleri-ile-bebek-battaniyesi-orme-tavsan-disi

Örgü şişi İle Battaniye Örme Video Türkçe Açıklamalı İzle

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz