findik-bahcesi-orgu-modeli-yapilisi


FINDIK BAHÇESİ ÖRGÜSÜ NASIL YAPILIR VİDEOLU YAPILIŞI

El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler

Bol Ajur örnekli görünüşü ile sitemde Örgü Videolarında olan ve çok beğenilen bazı örneklere çok benzeyen Videolu

findik-bahcesi-orgu-modeli-yapilisi
findik-bahcesi-orgu-modeli-yapilisi

anlatımlı Fındık Bahçesi Örgü Modeli yapılışı-Fındık Bahçesi örneğine bazı yörelerde Fındık Tarlası Örgü modeli de deniliyor.

İnce ip ile örüldüğünde Örgü iğnesi şişler ile öreceğiniz Örgü Triko Yazlık Bluzlar çok şık ve zarif olur. Zaten bu Tarz Ajurlu Örgü Modelleri Şal,Etol Bluz ve Tunik örmek için çok kullanışlı ve güzel oluyor.

Eğer kışlık örgüler için böyle bir örnek kullanmak isterseniz o zaman Siyah bir Badi üzerine şık bol dökümlü Örgü Bayan Süveter modeli düşünebilirsiniz.

Benzer örneklerden bahsetmiştim işte onlardan bir tanesi de Gül Tarlası Şiş Örneği modeli.Örnekler birbirine

çok benziyor ancak Fındık Bahçesi Örgüsü file örümcek kısmı daha belirgin bir örnek

3 Boyutlu Kabarık Yaprak Örneği oldukça ilgi çekici çok değişin ancak çok güzel bir örnek.Bu örneği Bugün sizlere paylaştım henüz görmediyseniz buradan Örgüde Kabarık Yaprak Tekniği nasıl yapılır? buradan bakabilirsiniz.

Tarak Örgü Modeli aynı zamanda Midye Kabuğu Örgü Modeli olarak ta bilinen büyük örnekli istenirse çok renkli ya da tek renkle örülen şık bir örnek.Bu örneği merak ediyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Videolu Anlatımlı Fındık Bahçesi Örgü Modeli yapılışı izle

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir