Menü Kapat

sac-orgulu-lastik-modeli

SAÇ ÖRGÜLÜ LASTİK ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLUSaç Örgülü Lastik Modeli Örgü Örneği esnek bir örnek olduğu için Örgü Kazak,Yelek,Hırka ve Bereler de Lastik modeli olarak kullanılır ama isteyenler örneğin hepsini bu Örgü deseni ile yapabilirler.

Türkçe videolu anlatımlı Saç Örgüsü Lastik Örneği 5 ve katları ile yapılır. İlk sırada 2 ters 3 düz örgü modeli tekrarlanarak bitirilir.

Şerife hanım Lastik Saç Örgüsü Şiş modelini sağ olsun detaylı bir şekilde Örgü Tarifi videosunda göstermiş. Model için farklı ipler kullanılır.

Klasik Örgü Modelleri içinden çok kullanılan örnekler den olan Çanakkale Örgüsü detayları ile nasıl örülür? Dünkü Örgü Videoları için seçtiğimiz Örgü Modellerinden.

Çanakkale Örgü modeli Örgü Lastik bölümü bayanların çok hoşuna gitmiş ve bana ne ile örüldüğünü sormuşlar onun içinde Arı Kovanı Örgü Modeli burada Lastik Örgüsü olarak kullanılıyor.

Örgü Sezonu artık başladığı için En Yeni Örgüler,Unutulmayan Çok Eski Örgü Modelleri,Tığ oyaları ve Tığ Örnekleri,Şiş İşi Örgüler gibi bir çok Model El işleri bölümünde.

Dün de sizlere Hem Tığ hem Şiş ile örülen Örgü Örneklerinden çok şık Örgü desenleri sundum. Bunlardan biri Serçeler Tarlada Tığ işi Örgü Modeli.Şal,Battaniye örtü ne isterseniz uygun bir örnek.

Şiş işi örgüler arasından Gönül hanımın anlattığı Halay Örgü Modeli daha önce görmediğim değişik örgüler arasında gördüğüm bir model.

Şerife hanım bizlere çok güzel Örgüler sunuyor ve bizde bunları siz okurlarımız ile paylaşıyoruz.Tüm Örgücü hanımlara bir kez daha teşekkür ederiz.

Saç Örgüsü Lastik örneği Bere kenarları için uygun demiştim. O zaman size yine Türkçe olan Örgü Atkılı Çocuk Bere örneğine bakmanızı öneririm.

sac-orgulu-lastik-modeli
sac-orgulu-lastik-modeli

Saç Örgülü Lastik Modeli

1 Comment

  1. Geri bildirim: BAŞAK BAHÇESİ ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir