Örgü Modelleri Bebek Örgüleri ÖRGÜ BAŞAK LASTİK MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI

ÖRGÜ BAŞAK LASTİK MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI

2927
renkli-basak-orgu-lastik-modeli-yapilisi
renkli-basak-orgu-lastik-modeli-yapilisi

İki farklı Renklerde iple örülen Başak Örgü Lastik Modeli Örgüde Lastik Fantezi ve Farklı Örgü Başlama Teknikleri içinden en ilgi çekenlerden.Renkli Başak Lastik Örgü Modeli Hırkalarda,Bereler de ve Kazaklarda çok güzel oluyor.

Örgü Yelekler ,Kazaklar ve Hırka modellerin de Renkli Başak Lastik Modeli Hem ön kenar Örgü bantlar hem Örgü etek lastik bölümleri ve Örgü Yakalarda çok şık durur.

Şiş işi Örgü Battaniyelerin tüm çevresini bu şekilde Renkli Başak Lastik deseni ile yapabilir daha dayanıklı ve şık Kenar Battaniye örneği olarak ta düşüne bilirsiniz.

Örgü Kırlentlerde Kenar örneği olarak yani çeşitli örgü modelleri için bu Renkli Başak lastiği modeli kullanılır.Örgü Eldiven Atkı takımları için Takım olacak şekilde Berelerin lastik örgülerinde harika olur.

Jakar desenli Motifli Örgülerde Bu örnekler örgü içinde jakar deseni yapılan renklerde çok hoş oluyor.Hatta size bu şekilde bir kaç örnekte gösterebilirim.

Altta sizlere Başak Lastik Modelleri ile yapılan Çeşitli Örgü modelleri arasında örnekler gösterdim.Sizinde gördüğünüz gibi Başak Renkli Lastikler örgüsü Ara Örgü olarak Örgü modellerinin içinde de kullanılıyor.

Özellikle Örgü Kazak Roba bölümünde ne kadar şık ve hoş durmuş. 3. Resimde Örgü Kazak kol lastik üstünde ara lastik yani Bordür Başak Lastik modeli  şeklinde değerlendirilmiş.

2. Örgü Erkek beresinde Arada Jakar deseni uygulanırken Lastik örgü sonrası ve jakar desen sonrası çok güzel görünüyor.

Yani isterseniz Örgü Başındaki Lastikler için isterseniz Örnek aralarına serpiştirebildiğiniz de bu Başak lastik Örgü modeli her türlü örgüleri daha da güzel yapmış.

Reglan Kol Örgü Çocuk Hırka modeli Bugün sizinle paylaştığım diğer bir örgü modeli.

Resimlere Tıklarsanız daha büyük görebilirsiniz.

Renkli Örgü Başak Lastik ve Ara Örgü Modeli yapılışı

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz