Örgü Modelleri Bebek Örgüleri YAKADAN ÖRGÜ BEBEK YELEĞİ BAŞLAMA TÜRKÇE VİDEOLU

YAKADAN ÖRGÜ BEBEK YELEĞİ BAŞLAMA TÜRKÇE VİDEOLU

1540
orgu-balikli-sis-isi-yakadan-bebek-yelek
orgu-balikli-sis-isi-yakadan-bebek-yelek

Yakadan Başlanan Şiş İşi Örgü Balıklı Erkek Bebek Yeleği– Örgüden Bebek yeleği 3 numara şiş ile 87 ilmek ile başlanan Yelek yakasında Haraşo ile yapılan Lacivert Beyaz Balık desenli Yelek örme aşamaları baştan sona kolay Örgü Yelek Örneği.

Örgü Yelekte İlme açma ve Örgü Yakadan başlamalı Bebek yelek yapılışı ile başlayan model 10 sıra Haraşo  sonra ilmek artırma ile devam ediyor.

Lacivert Örgü Bebek yelek modeli 3,5 numara şiş Nako örgü ipi Baby Lüks Minnoş Lacivert 10094 no renk ip ile örülüyor.

Kısa Kollu Örgü Bebek Yelek 87 ilmek ile başlanarak ilmek artırmalarından sonra 103 ilmek oluyor. 12.12. ve 14

orgu-balik-desenli-erkek-bebek-yelegi
orgu-balik-desenli-erkek-bebek-yelegi

sıralar düz örüldükten sonra 15. sırada ilmek artırmalara devam ediliyor.

Bu şekilde Bebek Yeleği Yakadan örülürken Ön ve Arkaları ilmek sayısına göre bölünüyor.

16.17. ve 18 sıralar yine artırma olmadan düz örülür 19 sıra düz taraftan artırma tekrar başlar.

Tüm bunları hem yazılı Bebek yelek örme aşamaları hem videolu Türkçe anlatılan Örgü Yelek Bebek Modeli yapılışı gösteriliyor.

Örgü Kız bebek Yelek Modelleri içinden Çiçekli Nakış ile örgü sonrası üsten süslenen Şiş ile örme Çiçekli Yelek Modeli nasıl yapılır? Şiş Örneği Yelek Yapımına buradan bakabilirsiniz.

Bebek Yelekleri için Robadan örülen Robalı Örgü Yelek modeli isterseniz o zaman burada size Yaprak Robalı Pembe örgü Şirin Kız Bebek Yelek Örneğine de bakabilirsiniz.

Bebek Örgüleri,Örgü Battaniyeler ve her türlü 2 Renkli Örgüler için T Örgü Modeli çalışması Dün paylaştığım güzel bir Örgü Şiş Örneğine buradan ulaşabilirsiniz.

Ajurlu Örgüler Kış aylarında Bebek Hırkaları için çok kullanılıyor Ajur Desenli Örgü modeli olan Ajurlu Örgü Dalları Deseni Örgü Modeli daha kolay örgüler bakanlara.

Yeni Yelek Örnekleri bulabileceğiniz sizlere hazırladığım Örgü Yelek Modelleri bulunan bölümde Tığ işi Bebek Yelekleri,Tunus işi Yelekler ve Şiş işi Yelek Örnekleri görebilirsiniz.

yakadan-orulen-orgu-bebek-erkek-yelegi
yakadan-orulen-orgu-bebek-erkek-yelegi
yakadan-baslama-erkek-bebek-orgu-yelek
yakadan-baslama-erkek-bebek-orgu-yelek
yakadan-orulen-lacivert-orgu-yelek
yakadan-orulen-lacivert-orgu-yelek
orgu-yakadan-bebek-yelek-ilmek-sayilari
orgu-yakadan-bebek-yelek-ilmek-sayilari

Yakadan Balık Desenli Örgü Jakar Desenli Bebek Yelek Yapımı

6 YORUMLAR

  1. Teşekkür ederim.yalnız 2.mesajımda düzelttim.balığın ilk sırası yani 23.sırada yapamıyorum. 23.sırayı yazarsanız çok sevinirim. Kolay gelsin. İyi günler.

  2. Çok Teşekkürler Gönül hanım ricamı yerine getirip Nurcan hanımın sorusunu cevapladınız,Elinize sağlık Gönülden Örgüler Kanalının videolarını severek paylaşıyorum güzel örneklerin devamını bekliyoruz

  3. 24.sıranın kuruluşunu yazıyorum umarım yardımcı olur kolay gelsin.
    lacivertle 7düz, 5ters, beyazla 5 ters, 4 düz, lacivertle 8ters, beyazla 5 ters, 4 düz, lacivertle 8ters, beyazla 5 ters, 4 düz, lacivertle 8ters, beyazla 5 ters, 4 düz, (lacivertle 7ters arka orta ilmekleri) beyazla 4düz, 5ters. lacivertle 8ters, ,beyazla 4düz, 5ters. lacivertle 8ters, , beyazla 4düz, 5ters. lacivertle 8ters, beyazla 4düz, 5ters. lacivertle 5ters, 7düz.

  4. 23.sıranın anlatımında eksiklik var. 8 düz ilmek 1 artma 6 lacivert 5 ilmek beyaz 3 lacivert bir artma bir düz bundan sonra ne yapacağımı bilmiyorum.burada kaldım. Teşekkür ederim.

  5. Siz sorunun ne olduğunu yazın ben örneği videoda anlatan Gönül hanımdan rica edeyim bu durumda ne yapabilirsiniz? nerde hata yapmışsınız kendisi yardımcı olacaktır diye düşünüyorum

  6. Dilek hanım,balıklı erkek bebek yeleği modelinizi örmeye başladım. Ancak 24.sırada terslik oldu. Bir türlü modeli yapamadım.Yardımcı olursanız sevinirim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz