Örgü Modelleri Bebek Örgüleri ÇİÇEK DESENLİ ÖRGÜ BEBEK YELEK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

ÇİÇEK DESENLİ ÖRGÜ BEBEK YELEK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

1070
cicekli-orgu-bebek-yelek-yapilisi
cicekli-orgu-bebek-yelek-yapilisi

Bu sayfada onlarca 2016 Bebek Örgü Modelleri ve çok şirin şiş işi Örgü Çiçekli Kız Bebek Yelek Yapılışı Türkçe Videolu olarak anlatılmaktadır.En Güzel Bebek Örgü Modelleri ve Örgü Örnekleri sizlere Kışlık Bebek ve Çocuk Örgüleri için güzel fikirler verebilir.

Şerife hanımın örgü kanalında bizler ile paylaştığı Örgü Yakadan örülen Çiçekli örgü desenlerinden oluşan altı çan şeklinde olan 1-1.5 yaş bebeklere kadar olabilen Yelek Örneğini izleyerek örebilirsiniz.Anlatımlı Örgü Bebek Yelekleri özellikle Örgü örmeyi az bilen Anneler ve örgü örmeyi Öğrenmeyi isteyenler için kolay.

Bebek Örgü Modeli dendiğinde akla ilk gelen Örgü Bebek Ceketleri,Örgü Kız çocuk Elbiseleri,Örgüden Yelekler,Bereler ve kış aylarında olmazsa olmazımız Örgü Bebek Patikli takımları sizler için seçerek paylaştım.

Sevgili hanımlar sitemi takipte olursanız bu Kış 2016 Örgü Modelleri için sizlere Kolay Örgü Modelleri kadar Örgü Giysi örme videolarını sık,sık paylaşacağım.Bu yıl en çok Çocuk Örgüleri,Yelekleri,Bereleri ve Bebek Battaniyesi Örgü modelleri için istekler alıyorum.

Sizler için hem model hem örgü örneği olarak ilgimi ve beğenimi çeken Bebek Örgü Örnekleri arasında en beğendiğim modelleri seçerek sizler için sayfaya dahil ettim.

Sayfa altındaki videoya baktığınızda Örgü deseninde Çiçekler olan 6 aylık bebeklere ve 1-2 yaş arası bebeklere kadar boyu uzatılan Çiçekli yelek modelini de sayfa altında sundum.

Tığla Bebek Battaniyesi örneği isteyenler için yine Şerife hanımdan Açıklamalı Tığ işi Sıralı Bademler Örgü Battaniye Modeli nasıl örülür? buradan bakarak öğrenebilirsiniz.

Yarım Papatya Örneği adında Tığ işi Örgü örnekleri isteyen hanımların çok beğendiği Battaniye örneğini de burada sizler için paylaştım.

Resimlere Tıklayarak Bebek Örgü Modellerini daha büyük olarak görebilirsiniz.

cicek-orgulu-bebek-yelek
cicek-orgulu-bebek-yelek
yakadan-orgu-sis-isi-cicekli-yelek
yakadan-orgu-sis-isi-cicekli-yelek
kiz-bebek-yelegi-orme
kiz-bebek-yelegi-orme

Çiçek İşlemeli örgü Kız Bebek Yelek Yapılışı İzle

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz