Örgü Modelleri Bebek Örgüleri T ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU AÇIKLAMALI

T ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU AÇIKLAMALI

453
t-orgu-modeli
t-orgu-modeli

Minik T Örgü Modeli,-İki Renk Örgü Modelleri-Türkçe Açıklamalı T Örgü Deseni yapılışı Kolay Örgü Bebek Battaniye örneği ve Bebek Örgüleri,Çocuk Örgü Modelleri için çok kullanılan Örgüler içinde çok ilgi çeken ve beğenilen bir Örgü Örneği.

Şiş işi Battaniye Modelleri için bu örneği tek seferde kenarlarına tek renk ile kenar örneği ile örülürse gerçekten şık bir Örgü Battaniye Örülür.

Anne İşleri Sevgi hanım güzel Örgü Şiş ve Tığ işi Modelleri ile bizlere Güzel Örgüler sunmaya ve bende onun izni ile Örgü Örneklerini sizler için paylaşmaya devam edeceğim.

Sevgi hanımın Ajurlu Örgü Dalı Örneği son paylaştığım Örgü Şiş örneği olarak çok beğenildi.Bu örneğe buradan bakabilir hatta Yeni Örgü modeli olarak Çapraz Örgü modeli yapılışını Türkçe Videolu Anlatımlı Örgü Modelini yapabilirsiniz.

Videolu Lif Modeli için sizlerden her zaman Örgü istekleri alıyorum ve buldukça sizlere burada göreceğiniz Altıgen Örgü Modeli adında Yuvarlak köşeli bir Örgü Lif Yapılışı sundum.

T Örgü şiş işi örneği çıtır,çıtır güzel bir örnek.Örnek 2 renk Örgü ipi ile örülüyor ve 3 numara şiş ile yapılmış.2. Yeni örgü örneği 4 ve katları ile örülüyor.

Haraşo Örgü Tekniği ile yapılan T Örgü Modeli Lastik örgüsü yapılarak ta örülür ancak başlangıçta eğer Bebek örgü Battaniye olarak yapılacaksa o zaman yanlardan ve Örgü başlangıcında 5 er sıra Haraşo örneği yapabilirsiniz.

minik-t-orgu-modeli
minik-t-orgu-modeli
t-orgu-modeli
t-orgu-modeli

Şiş İşi Örgü Örneği Minik T Örgü Modeli yapılışı Video İze-Örgü Tarifi

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz