Örgü Modelleri Bebek Örgüleri SESLİ ANLATIM 2 RENK İPTEN KUTUCUKLU ŞİŞ MODELİ

SESLİ ANLATIM 2 RENK İPTEN KUTUCUKLU ŞİŞ MODELİ

393
Nazarca-sesli-anlatim-2-renk-kutucuklar-orgusu
Nazarca-sesli-anlatim-2-renk-kutucuklar-orgusu

Sesli anlatımlı örgü videolarını sizler için her zaman paylaşıyoruz bugünkü modelimizde 2 renk Kare kutucuklu örgü modeli çalışmasının yapım aşamalarını hep beraber göreceğiz.

Modeli çalışmasında hem krem hem de kahverengi örgü ipleri bir arada kullanılarak çok değişik güzel Cici bebek örgüsü modeli tarzında bir örneğin yapım aşamalarına göreceğiz.

kolay-anlatimli-kutucuklar-modeli-2-renk-orgu
kolay-anlatimli-kutucuklar-modeli-2-renk-orgu

Gördüğünüz modeli de uyabilecek iki renk her türlü İplik ile bu model hazırlanabilir. Bu modeli yabancılarda Gözlük örgü modeli adı ile de paylaşıldığını gördüm. Örneğin gerçekteki Adını bilmiyorum.

Bu nedenle Sizler ile kare Kutucuklu renkli örgü modeli adı altında hem kanalımızda hem sitemizde paylaştık. Örgünün içerisindeki iki renkli haroşa ilmekleri uygun olacak tarz da 2-3 diş Haroşa örgü yapılmış.

kutucuklar-orgu-modeli-2renkli
kutucuklar-orgu-modeli-2renkli

Haroşa örgü yerine başka bir örnek istiyorsanız kullanabilirsiniz, tamamen o sizin bileceğiniz iş. Çok değişik iki küçük kare kutucukların birbirine bağlantılı olarak yapılan bu model.

sirin-bebek-orgu-2-renkli-kutucuklar
sirin-bebek-orgu-2-renkli-kutucuklar

Kendi Nazarca örgü modelleri kanalımızda sizler için sunduğumuz Sesli Anlatımlı Örgü tariflerinden biridir. Bu modelden önce dost kanallardan paylaştığım iki örneği daha sizlere tavsiye etmek istiyorum.

renkli-kutucuklar-2021-ornekli-model-sesli
renkli-kutucuklar-2021-ornekli-model-sesli

İlk olarak Cevahir örgü modeli ajurlu değişik güzel kadın erkek örgüleri uygun bir model. Diğer 2. örnek ise Minik renkli çizgili örgü modeli. 4 renk ile yapılan yeni bebek örgüsü modeli diyebileceğimiz bir çalışma. Her ikisi de videolu anlatımlı.

Şiş İşi Açıklamalı 2 Renk Örgüler

  • Şimdi gelelim 2 renkli Kutucuk örgü modelinin yapım aşamalarına. Bu örgü yelek, hırka, bebek örgüleri bütün örgüler de iki renkli örnek olarak kullanabilirsiniz.
  • Bu görmüş olduğumuz Kutucuklu iki renkli örgü model 8 ilmek ve katlarından oluşuyor. Uzun Desenler aradaki tek beyaz ilmek ile bölünmüş. Her desen 8 ilmekten oluşuyor, son olarak 2 tane de kenar ilmekleri ekleyip her başa birer tane ilmek bırakılıyor.
  • Kahverengi ve beyaz Renkli kutucuklu iki renkli örnek 3 numara örgü şişi ve Bebe ipi ile çalışılmış. Sesli anlatımlı örgü videoları için diğer modellerimize de hem sayfa altından, hem menülerden ulaşabilirsiniz.

Kaynaklar:Makale yazımı nazarca.com-Videolu Anlatımı Nazarca Örgü Modelleri Kanalına Aittir.

2 Renkli Kutucuklu Örgü Videosu Tarifi İzle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz