AJURLU ÖRGÜ BEBEK YELEĞİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

ajurlu-orgu-yelek-model-yapimi
ajurlu-orgu-yelek-model-yapimi

Ajur Örnekli Beyaz Bebek Yeleği-Örgüden Bebek yelekleri arasında en bilinen eskilerin Bebek Örgüleri için çok kullandığı Ajurlu Örgü Hırka ve Bebek Yelek Örneği.

Türkçe Videolu açıklamalı Yelek Modelini isterseniz Resimdeki Örgü Takım Hırka Yelek ikilisi şeklinde örebilir hatta aynı örnek ile Bebek Patiği ve Örgü Bebek Bere örebilirsiniz.

Şiş işi Battaniyeler içinde Ajurlu örnek hem kolay hem güzel bir Battaniye örneği olur.Ajur olan yerlerden kurdeleler ile süsleyebilirsiniz. Buna benzer Örgü Fiyonklu Bebek Battaniyesi yapılışı burada gösterilmekte.

Buradaki Bebek Yelek Örgü deseni size çok basit geliyor ise o zaman Yakadan Örgü Bebek Yelek yapımı için burada ki model gibi örebilirsiniz.

Tek seferde örülen Yakadan başlanan veya Robalı Örgü Yelekler daha kolay oluyor.Örgü Yelek Önü,Arkası ve kolları için ayrıca uğraşmaya gerek kalmıyor. Boncuk,Kurdele gibi malzemeleri Bebek Örgü Modellerinde çok yakıştırıyorum ancak bebekler için Örgü süslemeleri bazen tehlikeli olabilir.

T Örgü Modeli 2 renk örgü ipleri ile örülen değişik farklı örgü modeli. Yelek örneğini şirin sıcak renkler ile Ajurlu örgü bölümleri Turuncu,Pembe veya Mavi gibi renkler ile yapılabilinir.

orgu-yelek-hirka-bebek-takimi
orgu-yelek-hirka-bebek-takimi
orgu-beyaz-kolay-bebek-yelek
orgu-beyaz-kolay-bebek-yelek
ajur-ornekli-beyaz-bebek-hirka
ajur-ornekli-beyaz-bebek-hirka
ajur-orgulu-yelek-modeli
ajur-orgulu-yelek-modeli
ajurlu-yelek-ornegi-tarifi
ajurlu-yelek-ornegi-tarifi
ajur-orgulu-beyaz-bebek-orgu-yelek
ajur-orgulu-beyaz-bebek-orgu-yelek

Ajurlu Örgü Modeli

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*