sis-isi-sari-capraz-orgu-modeli-yapilisi

ŞİŞ İŞİ SARI ÇAPRAZ ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEO


El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler

Değişik Örgü Modelleri-Örgü Şişleri ile örülen Sarı Çapraz Örgü Modeli Sevgi hanımın tatlı dilinden marifetli ellerinden detaylı ama oldukça şık 2,5 numara örgü şişleri ile örme lastik örgü modeli olmaksızın direk örnek ile başlanan bir model.

Örgü Bay Kazakları ya da Örgü Atkılar,Hırkalar,Örgü Bebek Takımları gibi Örgü modellerinde çok yakışır. Motifsiz Şiş işi Örgüden Bebek Battaniye Modeli olarak ta bence hoş olabilir. Sarı Çapraz Örgü deseni 10 ve katları ile yapılan bir Örgü.

Kış geldiği için artık tam Örgü zamanı ve ben sizlere Örgü Sezonu Yeni Örgü Modelleri paylaşmaya devam edeceğim.İstekler üzerine Dün size Altıgen Örgü Lif Modeli yapılışı çalışmasını Türkçe açıklamalı video ile sundum..

Kolay Tunus Patik Modeli isteyen Sevgili Arkadaşlar için Türkçe olarak baştan sona Tunus Bayan Patik nasıl örülür? Çiçek ve Yaprak Desenli Motifli Şiş Tığ ile örülen güzel Patik yapılışını açıklamalı olarak sundum.

Anne İşleri Sevgi hanıma bu arada tekrar çok teşekkürler onun izni ve değerli emekleri sayesinde bu Güzel Örgü Örneklerini sizler ile buluşturuyorum.

Sizde videolar üzerinde bulunan Beğen,paylaş veya Abone ol linklerini tıklayarak sitede bulunan bütün Videolara emek veren kişilerin emeklerine teşekkür etmiş olursunuz.

Sarı renk ile örülen Çapraz Örneği çok güzel ancak Beyaz örgü ipi ile olan Örnek benim çok daha hoşuma gitti.

Ancak Örgü Kışlık Yelek Modeli olarak örülürse işte o zaman Simli Örgü İpi ile güzel olur

Sizde bu zor örgü modelini kendinize güveniyorsunuz videoyu izleyerek örneği çıkarabilir ve istediğiniz Örgü Modellerini örersiniz.

Ancak ben örgü örüyor olsaydım sanırım Çapraz Örgü Modeli ile Angora veya simli yelek ipleri ile şöyle Krem rengi Örgü Uzun bir Şal Modeli yapabilirdim.

Eğer sizde benim gibi Şal Örnekleri seviyorsanız o zaman Örgüler bölümüne bakmalısınız.

capraz-sis-isi-nazarca-orgu-modeli
capraz-sis-isi-nazarca-orgu-modeli
sis-isi-sari-capraz-orgu-modeli-yapilisi
sis-isi-sari-capraz-orgu-modeli-yapilisi
capraz-orgu-modeli
capraz-orgu-modeli

Çapraz Örgü Şiş İşi Modelleri

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “ŞİŞ İŞİ SARI ÇAPRAZ ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEO”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir