Örgü Modelleri HARAŞO ÖRGÜ TEKNİĞİ İLE AJURLU SARMAŞIK MODELİ YAPILIŞI

HARAŞO ÖRGÜ TEKNİĞİ İLE AJURLU SARMAŞIK MODELİ YAPILIŞI

716
haraso-ajurlu-sarmasik-modeli-orgu
ajurlu-sarmasik-atki-modeli
ajurlu-sarmasik-atki-modeli

Sevgili Hanımlar Örgü modellerimizde örnek aralarında kullanacağımız ve Örgü deseni olarak tek başına da kullanıldığında harika görünen Haraşolu Ajurlu Sarmaşık Modeli Nasıl örülür?

Anne işleri Sevgi hanım tarafından bu örneği öğrenmeyi amaçlayanlar için Türkçe Videolu ve açıklayıcı bir şekilde bizlere sunulmuş.

Sitemin takipçisi olan hanımlara Haraşolu Ajur desenli Sarmaşık Örgü modeli eminim tanıdık gelmiştir. Bu örneği sitemde iki farklı Örgü teknikleri olarak görebilirsiniz. İlk olarak Bu örneği İçten geçirmeli Çanakkale Burgulu örgü modelinde  Saç örgüsü yanlarında örnek arası Bordür Örgü deseni olarak görebilirsiniz.

Arzu hanımdan da bu Ajurlu Delikli örgü modelini farklı Örgü Tekniği olarak örgünün bütününde Düz örgü tekniği ile nasıl örülür? buradan Ajurlu Örnekler linkine tıklayarak bakabilirsiniz.

Dün sizlere özellikle Torunu olan ve Bebek Anneleri için Örgü Bebekler İçin Uyku Tulumları modellerinden olaşan ve Türkçe videolu olarak nasıl örülür?

Uyku Tulumu örme aşamalarını buradan görebilirsiniz.Ayrıca bu sayfada sizlere fikir verecek olan tam 55 Tane Uyku Tulumu Örgü Modellerine bakabilirsiniz.

haraso-ajurlu-sarmasik-modeli-orgu
haraso-ajurlu-sarmasik-modeli-orgu

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz