Örgü Modelleri Bebek Örgüleri ÖRGÜ ŞİŞLERİ İLE BEBEK TULUMU NASIL ÖRÜLÜR TÜRKÇE VİDEOLU

ÖRGÜ ŞİŞLERİ İLE BEBEK TULUMU NASIL ÖRÜLÜR TÜRKÇE VİDEOLU

4957
2016-yeni-bebekler-icin-uyku-tulumu-ornekleri-modelleri

55 Tane Örgü Beek Tulum Modelleri ve Türkçe olarak Tulum Örme aşamaları Video İzle.Bebeklerin Bebek arabalarında,Puset ve ana kucaklarında da çok kullanılan Örgü Bebek Battaniyesi görevi de

orgu-sisleri-ile-bebek-uyku-tulumu-yapilisi
orgu-sisleri-ile-bebek-uyku-tulumu-yapilisi

gören Bebekler için Örgüden Tulum.Türkçe videolu olarak Örgü Bebek Tulumu nasıl örülür? detaylı ve anlaşılır örgü videosu ile izleyebilirsiniz.

Pratik yazar kanalının paylaşımı olan içi mavi astarlı bu güzel Bebek Uyku Tulumu Örneği 5 numara şiş ile 4,5 tane yumak kullanılarak örülmüş. Örgü ipi olarak Zambak Kartopu ip çeşidi kullanılarak 5 numara örgü iğneleri ile örülmüş.

Kapşonlu Örgü Uyku Tulumu kapşonun da püskül ve yanlarında hem kapatmak hem süslemek amacı ile iri düğmeler ile süslenmiş.Eğer video izlemekte sorun yaşıyorsanız burada Tığla örülen Resimli anlatımlı Yeni Doğan Uyku Tulumu modeline de bakabilirsiniz.Tığ İşi Kapüşonlu Uyku Tulumu modeli isteyenler için Örgü Ayıcık ile süslenmiş çok güzel bir Uyku Tulumu Örneği.

Bir güzel örnek daha göstermek istiyorum. Çanakkale Burgu Örgü Modeline buradan bakabilir ve isterseniz uyku tulumunda diğer adı Kaynana Öremez Gelin Giyemez örneğini kullanabilirsiniz.

Eğer kendiniz örgü bilmiyor ama Uyku Tulumu satın almak istiyorsanız üyelerimden bir hanımın sattığı Satılık Örgü Uyku Tulumuna buradan bakabilirsiniz.Örgü iğneleri ile örülen uyku tulumu yine Ayıcık başı tığ işi motifler ve renkli düğmeler ile süslenmiş.

Ayrıca sizler için İnternet’ten bulup derlediğim 2016 En Güzel Örgü Benek Tulum Modellerine bakabilir ve öreceğiniz Örgü modelini nasıl süsleyeceğiniz konusunda fikir sahİbi olabilirsiniz.

Örgü Bebek Uyku Tulumu Modelleri içinde Askılı,Uzun kollu örgü uyku tulumu,Paçalı örgü uyku tulumları gibi değişik Tığ ve Örgü şişleri ile örülen Uyku Tulumu Örnekleri görebilirsiniz.

Resimlere Tıkladığınızda daha büyük olarak inceleyebilirsiniz.

Buradan Uyku Tulumu Örme videosunu izleyerek Uyku tulumu örmeyi öğrenebilir,Tulum beresi nasıl örülür? Kaç ilmekle Bebek tulumuna başlanır? tüm detayları öğrenerek siz de tulum örebilirsiniz.

orgu-sisleri-ile-bebek-uyku-tulumu-yapilisi
orgu-sisleri-ile-bebek-uyku-tulumu-yapilisi

5 YORUMLAR

  1. kollu bereli kırmızı uyku tulumunun nasıl yapıldığını bulamadım açıklarrsanız swevinirim

  2. Tig ile yapılmış düğmeli olan bebek tulumunun yapılışı sayıları sitenizde yok.nasıl yapılacağını anlatabilir misiniz bende yapmak istiyorum ama çıkaramadım örneği ve hangi ip kullanıldı kac numara tig yardımcı olursanız sevinirim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz