El İşleri ÖRGÜ SEVEN HANIMLARDAN DEĞİŞİK ŞIK ÖRNEKLER

ÖRGÜ SEVEN HANIMLARDAN DEĞİŞİK ŞIK ÖRNEKLER

1282
bakilasi-cok-guzel-ilginc-orguler

Knitting stitch patterns

Örgü Modelleri dendiğinde Benim İlgimi çeken İlginç Örgü Modelleri,çok beğendiğim Örgü Desenleri ve Usta işi erkekler-icin-kazak-ornegi-orgulerörgü Örnekleri ile sizlere Örgü Arşivimden seçtiğim her Örgü Seven hanımın beğenisini kazancağı Örgü Tasarımları. Modeller arasında Örgü Şal,Pati,Şiş Örgü Örnekleri,Tığ işi Örgüler,Tığ ve Firkete ile yapılan Şık Şallar,Değişik Örme Battaniyeler gibi bir çok Farkı Örgü Örnekleri

Boncuk detaylı Örgü Bayan Atkı modeli örnekler arasında mutlaka gözünüze Çarpacaktır. Örgü şişleri ile örülen Ajurlu örnek içinde kullanılan Boncuk detayları hem çok yaratıcı hem inanılmaz şık olmuş.

Sadece Örgü resimlerine ya da örneği eline alıp baktığında dahi çok rahat Örgü Örnekleri çıkaran hanımlar için 2016 Zor Örgü desenlerinden bazı modelleri de görebilirsiniz.Burada Örgü Galerisinde bulunan bir çok örneği yukarı da ki menüde Örgü Videoları yazan bölümde Anlatımlı Videolu Örgü Tarifleri olarak ta görebilirsiniz. Videolu Örgü Tarifi olmayan modellerin videoları bulundukça sayfaya eklenecektir.

Bu Sene Bebek örgülerinde Ana kucakları ve Bebek arabalarında da çok sık göreceğimiz Örgü Bebek Uyku Tulumları tüm şirinlikleri ile gerek Tığ gerek Şiş Örgüsü olarak ço kullanılacak.Şimdiden bebeğiniz için Örgü Uyku Tulumu örmek isterseniz burada ki modellere bakabilir hatta sayfada güzel bir Videolu anlatımlı Örgüden Uyku tulumu yapılışı izleyebilirsiniz.

Bebekleri olan Örgücü hanımlar için 2016 Kışında kız ve erkek bebeklerine giydirebilecekleri Örgü bere,Patik ve güzel Bebek Örgüleri de sık,sık paylaşıyorum.Burada ki Örgü Galerisi resimlerinde de umarım beğeneceğiniz modeller bulabilirsiniz. 2016 Yılı Örgü Örnekleri geçen yıllara göre daha şık ve daha iri Örgü desenlerinden oluşuyor.

Ev süslemede Örgü kullanmayı seviyorsanız Galeride Örgü Sürahi ve Örgü Fincan takımı ilginizi çekebilir.Böyle şirin bir Örgü Sürahi takımı Mutfak masası üzerinde çok şık duracaktır. Çocuk odası örgü Aksesuarlar için Vazoda i Örgü gülümseyen Çiçekler ve komi Örgü Klozet Takımı çocuklarınızın hoşuna gidebilir.Tabi çocuk odasında ayrı banyosu bulunmayanlar bu şirinliğe çocukları için katlana bilirler :)

2016 Erek Örgü Modası öncelikle Örgü Kazak ve Hırkalarda kendini çok gösterecek. Çizgi desenli Erkek örgü kazaklarına Baklava örgülü Erek Hırkalar eşli edecek.Tüm bu Örgü modellerinden bir çok örneği bu arada görebilirsiniz.

Bugün ayrıca size çok şık bir Örgü şişi Örneği Karanfil Örneği nasıl örülür? Türkçe Videolu Örgü Tarifi şeklinde sunmak istedim.

Resimlere Tıkladığınızda Daha Büyük Olarak Görebilirsiniz


Örgü Şişleri İle Karanfil Örgü Modeli Yapılışı

Daha Fazlasına Bakabilirsiniz..
ÖRGÜ MODELLERİ
Örgüler

42 Tane birbirinden şık Örgü Modelleri arasında hem şiş hem Tığla Devamına Bak

AJURLU ÖRGÜ DALLARI MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU AÇIKLAMALI
ajurlu-orgu-dallari-ornegi

Ajur Örgü Modelleri her ne kadar Yazlık Örgülerde çok kullanılsa Devamına Bak

ÖRGÜ KATLI YELPAZE MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU TARİF
orgu-modeli-katli-yelpaze-yapimi

Örgü Katlı Yelpaze Model Yapılışı-Şiş Örgüleri Videolu Örnek Tarifleri Bugün Devamına Bak

ÖRGÜ MARTILAR MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU
orgu-martilar-modeli

Martılar Örgü Modeli Yapımı Türkçe Videolu açıklamalı Örgü Martılar Örneği.Şiş Devamına Bak

ÖRGÜ KIVRIMLI SU YOLU MODELİ TÜRKÇE VİDEOSUYLA
kivrimli-suyolu-modelli-yelek-ornegi

Kıvrımlı Su yolu Örgü Yelek Modeli Yeni Şiş Modeli Örgü Devamına Bak

KIRGIN GÖNLÜMÜN YELPAZELERİ ÖRNEĞİ ZARAFET MİSALİ
kirik-gonul-yelpazesi-orgu

Kırık Gönü Yalpazesi Örgü Modeli Farklı,kolay ve Örgüler de fark Devamına Bak

PEMBE YÜREK DESENLİ İKİ ŞİŞLE ÖRNEK
yurek-desenli-orgu

Yürek Desenli 2 Renkli Minik Kalpli Örgü Modeli yapımı. Eteğinden Devamına Bak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz